- Staj İlanlarıBilgisayar Mühendisliği Staj İlanlarıElektronik Mühendisliği Staj İlanlarıEndüstri Mühendisliği Staj İlanıHavacılık ve Uzay Mühendisliği Staj İlanlarıİktisat Staj İlanlarıİşletme Staj İlanlarıMakine Mühendisliği Staj İlanlarıMekatronik Mühendisliği Staj İlanlarıOtomotiv Mühendisliği Staj İlanları

Otokariyer Genç Uzun Dönem Stajyer Programı 2021 Otokar – Sakarya

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Gücümüze Gençliği Kat!

“Türkiye’nin Milli Gücü”

Türkiye’de otomotiv ve savunma sanayi kara araçlarında pazar lideri ve bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar’da Askeri ve Ticari araç projelerinde görev almak üzere uzun dönem stajyer/çalışma arkadaşları arıyoruz.

Dinamik bir ortamda, harika takım arkadaşlarıyla geleceğin teknolojilerine öncülük etmek istiyorsan #benimadimotokar demen yeterli.

Biz Otokar olarak 1963’ten bu yana kendi teknoloji, tasarım ve uygulamalarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyoruz. Sakarya’daki 552.000 m²’lik alana kurulu fabrikamızda 2000’den fazla çalışanımızla toplu taşımacılık alanında otobüs, nakliye ve lojistik sektörü için hafif kamyon, savunma sanayi için tekerlekli zırhlı ve paletli zırhlı araçlar üretiyoruz. Yüzde yüz Türk sermayemiz ile bugün otomotiv ve savunma sanayinde fikri mülkiyet hakları kendisine ait ürünlerimiz ile yer alıyoruz

Gücümüze Gençliğini Kat!

Enerjin ve genç fikirlerinle Otokar’ın gücüne güç katmak, harika takım arkadaşlarıyla geleceğin teknolojilerine öncülük etmek istiyorsan, OtoKariyer Genç Staj Programına davetlisin!

 • Köklü bir kurumun gücünü yanında hissederken, dinamik bir ortamda üretmenin bir parçası olmak istiyorsan,
 • Yarının teknolojilerini üretmeye enerjim var diyorsan,
 • Kariyerime sürekli gelişeceğim bir ortamda başlamak istiyorum diyorsan,

 

Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme, İktisat bölümlerinde üçüncü, dördüncü sınıf veya yüksek lisans öğrencisi ve okumakta olduğun bölüme uygun olarak aşağıdaki bilgilerin bir veya birkaçına sahipsen,

#benimadimotokar diyerek hemen başvur, enerjinle”Gücümüze Gençliğini Kat!”

 • 3D Modelleme Yazılım Programları,(Catia, Solidworks vb.)
 • Matlab – Simulink
 • C, C++, C#
 • Görüntü İşleme ve Gömülü Sistem Yazılım Geliştirme,
 • Yüksek not ortalamasına sahip olan,
 • İleri derecede İngilizce bilen,
 • İletişim becerileri yüksek,
 • Araştırmaya ve yer aldığı projelere katkı vermeye istekli

aradığımız “Uzun Dönemli Stajyerimiz” sen olabilirsin.

 

Senden Neler Bekliyoruz?

 

Otomotiv ve Savunma Sanayi’nde ülkemizi daha ileriye taşımamız için son teknolojiye sahip imkanlarımız ile geleceğe bizimle birlikte öncülük etmeni, haftada en az 3 tam gün ve 10 ay süresince bizimle birlikte adımlamanı bekliyoruz.

 

Öne çıkmak için neye ihtiyacın var?

 

İleri seviyede İngilizce bilmelisin,

Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip olmalısın,

Sonuç odaklı olup, hızlı harekete geçmelisin.

 

Otokar’da biz:

 

Ürünleri ve kabiliyetleri ile Türkiye’de ve dünyada kendini kanıtlamış köklü bir şirketiz ve Koç Holding’in bir parçası olarak güçlü bir referansa sahibiz.

Koç Holding’in; iş ahlakı, kurumsal kültür ve geleneklere bağlılık konularında olan hassasiyetini harmanlıyor ve kendi kurumumuzda yaşatıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızla ortak hedefimiz olan zirveye ulaşmak için takım ruhunun gücüne inanıyor, birlikte başarmak için adım atıyor, ülkemizi hep daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sektörde her geçen gün yerimizi sağlamlaştırırken gücümüzü çalışma arkadaşlarımızdan alıyor, başarıya olan inancımızı onlarla besliyoruz. Tecrübelerimizi, aramıza yeni katılan tüm arkadaşlarımızla paylaşırken onların gelişimlerine de katkıda bulunuyoruz. Çünkü inanıyoruz ki sürekli gelişim bizim ayrılmaz bir parçamız ve ancak paylaşarak başarımızı artırırız.

İnsana ve çevreye değer veririz. Güçlü yan haklar ve kulüpler ile sosyal hayatımızın desteklendiğini bilir, sosyal sorumluluk projeleriyle iyilik peşinde koşarız.

Daha iyisi için yaşar, daha iyilerine diye üretiriz

Birlikte yola çıktığımız herkesle

Önce bugüne sonra geleceğe değer katarız.

 

Çünkü biz geleceğiz.

 

#benimadimotokar

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/otokar-otokariyer-genc-uzun-donem-stajyer-programi-2021-2605378

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Karabük Üniverstesi Mektronik Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Hedefim bu mesleği en iyi şekilde yapmak ve gerçekten verimli bir insan olmak.İcatlar yapmak ve üretmek istiyorum.Bu alanda en iyi olan bir firma ile birlikte en zirvede olmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu