- Staj İlanları

Aktek Bilişim – Yaz Dönemi Uzaktan Staj Programı Aktek Bilgi İletişim Teknolojisi Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul(Avr.)(Esenler), Yalova(Çiftlikköy)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Aktek Bilişim şirketi olarak staj programımız bu yıl iki dönem olacak şekilde 14 Haziran – 9 Temmuz ve 2 Ağustos – 27 Ağustos tarihleri arasında uzaktan gerçekleşecektir. Şirketimizin ana uzmanlığı olan ERP uygulamaları, İş Zekası, Sistem Yönetim Hizmetleri ve Alt Yapı uygulamaları, Yazılım Geliştirme (Ar-Ge) ile BT sektöründe stratejik Plan uygulamaları bölümlerinde siz değerli gençlerin hem sanal ortamda deneyim kazanacağı hem de BT profesyonelleri çalışanlarımızdan bilgi edinecekleri şekilde bir staj programı yapılandırdık.

SEN’de aradığımız temel özellikler;

  • Üniversitelerin ilgili Mühendislik (Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb.) veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinin 3. veya 4. sınıflarında eğitime devam eden
  • BT alanında çalışmak için bugünden deneyim kazanmak isteyen
  • Staj sürecini önemseyen ve sürekli gelişimi için bir fırsat olarak gören
  • Yeni teknolojileri öğrenmeye ve sürekli gelişime önem veren

Aradığımız özellikler sana uyuyorsa aramıza Sen de gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat.

Değerlendirilecek olan özgeçmişlerin detaylı olması tercih nedeni olacaktır. Staj başvuruları kabul edilen öğrenciler online mülakat için görüşmeye davet edilecektir. Kontenjan sınırımızdan dolayı programımıza zorunlu stajı olan ( zorunlu staj belgesi, okul tarafından SGK giriş bildirgesi, işsizlik fonu katkısının okulu aracılığı ile geri ödemeli olarak sağlandığına dair staj kabul belgesi vb.) adayları öncelikli değerlendireceğiz.

Süreç hakkında bilgilendirme: Olumlu değerlendirilen ve ilk turda görüşeceğimiz adaylarımızdan 1,5 dakikayı aşmayacak şekilde bir sunum videosu hazırlamalarını ve bununla birlikte daha yakından tanıyabilmek üzere kendilerine Yetkinlik Bazlı Değerlendirme formumuz yönlendirilecektir.

 Staja kabul edilen stajyer arkadaşlarımız ile ERP Uygulamaları, İş Zekası, Sistem Yönetim Hizmetleri ve Altyapı Uygulamaları, Yazılım Geliştirme (Ar-Ge)  ile Stratejik Plan Uygulamaları olmak üzere 5 farklı alanda staj konuları işleyeceğiz.

  • Kurumsal Bilgi Sistemleri bölümünde; Oracle ERP Genel Konsept + E-Business Suite Geliştirme Teknolojileri (SQL, PLSQL, Forms)
  • İş Zekası bölümünde; iş zekası, veri analizi ve görselleştirme & Veriambarı & ETL
  • Sistem Yönetim Hizmetleri ve Altyapı Uygulamaları bölümünde; Oracle Veritabanı Yönetimi
  • Sistem Yönetim Hizmetleri ve Altyapı Uygulamaları bölümünde; Sistem Yönetim Vmware Sanallaştırma Platformu Yönetimi
  • Yazılım Geliştirme bölümünde; RPA (Robotik Süreç Otomasyonu), Microsoft MVC (WEB, C#, Database, Java)
  • Stratejik Planlama ve İş Geliştirme bölümünde; Strateji Plan & Benchmark Araştırmaları

Yukarıdaki bölümlerimizden bilgi sahibi olduğun ve/veya tercih etmek istediğin alanı,

Üniversite / Bölüm ve kaçıncı sınıfta okuduğunun bilgisini,

Stajının zorunlu olup olmadığı bilgisini,

14 Haziran – 9 Temmuz ve 2 Ağustos – 27 Ağustos tarihlerinden hangi dönemi tercih ettiğinin bilgisini,

Okulunun uzaktan stajı kabul edip etmediği bilgisini başvuru esnasında ön yazı ile bizimle paylaşmanı bekliyor olacağız.

Son başvuru tarihimiz: 9 Nisan 2021

 

İŞ TANIMI

20 iş günü sürecek olan staj boyunca, stajyerlerimiz kendileri için planlanan staj programını uygulayacaklardır.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/aktek-bilgi-iletisim-teknolojisi-sanayi-ve-ticaret-aktek-bilisim-yaz-donemi-uzaktan-staj-programi-2702140

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu