- Staj İlanları

Arçelik-Lg 2021 Online Yaz Stajı ARÇELİK-LG KLİMA SAN. VE TİC. A.Ş. Kocaeli(Gebze), İstanbul(Asya)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Arçelik-LG Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türk ve dünya pazarlarına klima üretimi maksadıyla 25 Mayıs 1999’da kurulmuştur. Arçelik A.Ş. ile LG Electronics’ in %50-50 ortaklığı ve 50 milyon dolarlık bir yatırımla kurulan şirket, Gebze Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini yürütmektedir.

Arçelik-LG, 62 bin metrekaresi kapalı olmak üzere yaklaşık 70 bin metrekare alan üzerine kurulu üretim tesisine sahiptir. Arçelik-LG, Türkiye’nin ilk ve en büyük entegre klima fabrikasıdır. 1,5 milyon adet ev tipi klima üretim kapasitesi ile Yakın Doğu ve Avrupa’nın en büyük klima üretim tesisidir. Üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliği, yeni yatırımlarla hem ev tipi hem de ticari ürünler için her yıl artmaktadır.

 

GENEL NİTELİKLER

İklimlendirme alanında faaliyet gösteren Arçelik-LG Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de, Zorunlu Online Yaz Stajı tarihleri, okulların belirlediği yaz okulu tarihleri ve fabrika tatil planının dışında belirlenecek olup, değerlendirme aşamasında adaylara bilgi verilecektir.

 

İŞ TANIMI

  • Staj süreci online gerçekleşeceğinden yönetim stajına uygun kişilerin başvuruda bulunması gerekmektedir.
  • Üniversitelerin lisans programlarının 3. ve 4. sınıflarında öğrenim görenler değerlendirmeye alınacak olup yalnızca staj zorunluluğu bulunan (SGK’sı okul tarafından karşılanan) öğrencilerin başvuruları kabul edilecektir.
  • Değerlendirmelerde, öğrencinin öğrenim gördüğü bölümün şirket iş süreçleri ile ilgili olması, okul başarı düzeyi, bölüm stajyer kontenjanları göz önünde bulundurulacaktır.
  • Staj süresi minimum 20 iş günü şeklinde tek dönemde gerçekleşecek olup bu koşullara uyan öğrencilerin başvuruları değerlendirilecektir.
  • Orta düzeyde İngilizce bilgisi gerektiğinden değerlendirme aşamasında öğrencilere İngilizce seviye tespit sınavı yapılacaktır.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/arcelik-lg-klima-san-ve-tic-a-s-arcelik-lg-2021-online-yaz-staji-2742074

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu