- Staj İlanları

Atos Müşteri Hizmetleri Anonim ŞirketiAtos Müşteri Hizmetleri Anonim Şirketi Staj Başvurusu – Satış Stajyeri

Atos Müşteri Hizmetleri Anonim ŞirketiAtos Müşteri Hizmetleri Anonim Şirketi Staj Başvurusu – Satış Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye Hakkında

Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye, 1997 yılından bu yana çağrı merkezi ve doküman işleme dahil olmak üzere dış kaynak kullanımı hizmetleri sunmaktadır. Çağrı merkezi hizmetleri sadece Türkiye’de değil, Batı Avrupa dillerinden Arapça ve Rusça’ya kadar değişen dillerde global projelerde de verilmektedir. Halen İstanbul, Ordu ve Düzce olmak üzere üç lokasyonda +2.000 çalışanıyla faaliyet gösteren Atos Müşteri Hizmetleri, 2023 yılında Global Stevies tarafından Yılın Şirketi (GOLD) ödülüne layık görülmüştür. Bu olağanüstü başarılar, Atos Müşteri Hizmetleri’nin Türkiye’deki 26 yılı aşkın faaliyet süresi boyunca oluşturduğu başarı mirasına ve olağanüstü müşteri deneyimi sunma taahhüdüne dayanmaktadır. Ayrıca, Atos Türkiye Müşteri Hizmetleri, Great Place to Work Enstitüsü tarafından büyük ölçekli kategoride (+1000 çalışan) Türkiye’nin En İyi İşverenlerinden biri olarak kabul edildi!

Atos Hakkında

Atos, yaklaşık 95.000 çalışanı ve yıllık yaklaşık 11 milyar € geliri ile dijital dönüşüm alanında küresel bir liderdir. Siber güvenlik, bulut ve yüksek performanslı bilgi işlem alanlarında Avrupa’nın bir numarası olan Grup, 69 ülkede tüm sektörler için özel olarak tasarlanmış uçtan uca çözümler sunmaktadır. Karbonsuzlaştırma hizmetleri ve ürünlerinde öncü olan Atos, müşterileri için güvenli ve karbonsuzlaştırılmış bir dijitale kendini adamıştır. Atos bir SE’dir (Societas Europaea) ve Euronext Paris’te işlem görmektedir.

Atos’un amacı, bilgi alanının geleceğini tasarlamaya yardımcı olmaktır. Uzmanlığı ve hizmetleri, çok kültürlü bir yaklaşımla bilgi, eğitim ve araştırmanın gelişimini destekler ve bilimsel ve teknolojik mükemmelliğin gelişimine katkıda bulunur. Grup, dünya genelinde müşterilerinin, çalışanlarının ve genel olarak toplum üyelerinin güvenli ve emniyetli bir bilgi alanında sürdürülebilir bir şekilde yaşamalarını, çalışmalarını ve gelişmelerini sağlar.

Atos Müşteri Hizmetleri bünyesinde, İstanbul Lokasyonu’nda görevlendirilmek üzere,

” Stajyer” pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.

  •  İlgili  bölümlerde  2. 3. ve 4. sınıf lisans öğrencisi 
  •  Haftada minimum 3 gün çalışabilecek, 
  •  MS office programlarını aktif kullanabilen,
  •  Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
  •  Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip,
  •  Analitik ve proaktif davranabilen.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/atos-musteri-hizmetleri-anonim-sirketi-satis-stajyeri-3872069

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu