- Staj İlanları

Bupa Acıbadem Sigorta Staj Başvurusu – Pazarlama İletişimi ve Marka Yönetimi Stajyeri

Bupa Acıbadem Sigorta Staj Başvurusu – Pazarlama İletişimi ve Marka Yönetimi Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bupa Acıbadem Sigorta, sağlık sigortalarında uzmanlaşmış ve bu alana yoğunlaşmış tek kurum olmanın gücüyle, sektöründe en hızlı büyüyen şirkettir. Güçlü hissedar yapımız ve sektöre yön veren öncü uygulamalarımızla, Bupa markası altında dünyanın en büyük ikinci entegre sağlık hizmetleri zincirinin bir parçasıyız. Şirketimiz, etkin mali yönetim politikaları ile gücüne güç katarak, bir yandan tüm çalışmalarında paydaşlarına fark yaratan deneyimler sunmakta, diğer yandan hizmet verdiği sektörleri geliştirmekte, değer katmakta ve sağlık sigortaları alanında stratejik yaklaşımlara liderlik etmektedir.

Büyüyen organizasyonumuzda ilişki yönetimi kuvvetli, işinin sıkı takipçisi ve verimlilik odaklı iş birliktelikleri yaratarak güç katacak Satın Alma ve Tedarikçi Yönetim Uzmanı adayları arıyoruz. Bupa Acıbadem Sigorta’nın Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilecek olan başarılı adaydan bulunduğu görevde analitik yaklaşım ile problem çözme yeteneklerini kullanması, “öğrenmeyi ve öğretmeyi seven” bir organizasyon kültürü içerisinde yaptığı işi sonuna kadar takip ederek değişim yönetimine ve iş yapış şeklinde mükemmelliğe katkıda bulunması beklenmektedir.

Eğer siz de aşağıdaki özelliklere sahipseniz….

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde (pazarlama,iletişim,işletme vb gibi ilgili alanlarda ) tercihen 3.veya 4. Sınıf öğrencisi,
  • İyi derecede Excel kullanabilen,
  • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
  • Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim konusunda başarılı.

Ve “mutlu çalışanların mutlu şirketleri, mutlu şirketlerin ise başarıyı getirdiğine inanan” bir anlayışın parçası olarak aşağıdaki görevleri yürütmek istiyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.  

  • İçerik Oluşturma: Web sitesi blog gönderileri, sosyal medya güncellemeleri, e-posta bültenleri ve promosyon malzemeleri gibi çeşitli pazarlama kanalları için ilgi çekici ve ikna edici içerik oluşturmaya yardımcı olmak. Marka mesajlarında ve tonunda tutarlılık sağlamak.
  • Sosyal Medya Yönetimi: Pazarlama planında belirtilen içeriklerin takibi ve  performansını analiz etmek, sosyal medya trendlerinden haberdar olma dahil olmak üzere sosyal medya platformlarının yönetilmesine ve raporlamasına yardımcı olmak.
  • Etkinlik Planlamasını Desteklemek: Konferanslar, ürün lansmanları veya tanıtım faaliyetleri gibi pazarlama etkinliklerinin planlanması ve koordinasyonunda yardımcı olmak. Bu, lojistik görevleri, malzemeleri koordine etmeyi ve yerinde destek sağlamak.
  • İşbirliği ve İletişim: Projeleri koordine etmek, bilgi toplamak ve etkili iletişim sağlamak için pazarlama ekibi, işlevler arası departmanlar ve dış paydaşlarla yakın çalışmak.
  • İdari Destek: Toplantıları planlamak, dosyaları organize etmek, raporları hazırlamak ve departmana gelen talepleri(Jira’ları) ekibe yönlendirmek ve arşivlemek, gerektiğinde diğer genel ofis görevlerini yerine getirmek gibi idari yardım sağlamak.

Başvurularınızı bekliyoruz..

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/bupa-acibadem-sigorta-a-s-pazarlama-iletisimi-ve-marka-yonetimi-stajyeri-3541674

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu