- Staj İlanları

CELTİS İLAÇ SANAYİ VE TİCARET Staj Başvurusu – Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri

CELTİS İLAÇ SANAYİ VE TİCARET Staj Başvurusu – Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Neutec; 1992 yılından itibaren hastalıkları önlemek için yeni yöntemler geliştirmeyi, insan sağlığını korumayı ve yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen, son teknolojideki üretim tesisleriyle farklı ve yüksek kalitedeki jenerik ve yenilikçi ilaçları başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya sunan Türk sermayeli şirketler grubudur. 

Neutec İlaç olarak tüm çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini sürdürmelerini, yeteneklerini keşfetlerini istiyoruz. Tüm bunlar içinde temel ilkemiz olan‘mutlu çalışan’ profilini yaratmak için çabalıyor ve var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu doğrultuda İstanbul Ataköy’de ki merkez ofisimizde İnsan Kaynakları Departmanımızın ‘Operasyon ve Özlük’ biriminde uzun dönem staj programımıza katılarak yeteneklerini keşfedecek, aynı zamanda toplum sağlığı yararına gerçekleştirilen tüm faaliyetlerimizi Neutec İlaç ile deneyimleme fırsatı bulacak genç, dinamik ekip arkadaşları arıyoruz ve sizleri de ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz !

Genel Nitelikler

  • Üniversitelerin lisans ya da yüksek lisans programlarının son sınıfında okuyor ya da yeni mezun olduysan, (Tercihen İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi vb.)
  • İnsan Kaynakları alanına ilgi duyuyor ve Operasyon-Özlük süreçlerinde kariyer yapmak ve tüm süreçleri deneyimlemek istiyorsan,
  • İletişim becerisi, iş takibi, planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
  • Tercihen MS Office programlarına hakim,
  • İstanbul Avrupa yakasında ikamet edip, haftanın minimum 3 günü katılım sağlayabiliyorsan başvurunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

İş Tanımı

  • İnsan Kaynaklarının tüm operasyonel süreçlerinde aktif rol oynamak, (Şirket içi zimmet süreçlerini yürütmek, saha-merkez kargo süreçlerindeki hazırlığı ve takibi sağlamak vb.)
  • Özlük dosyalarının oluşturulması, takibi ve güncel tutulmasından sorumlu olmak,
  • İlgili excel raporlama süreçlerine destek sağlamak,
  • İhtiyaç duyulması halinde İnsan Kaynaklarının diğer birimlerinde aktif rol oynamak.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/celtis-ilac-sanayi-ve-ticaret-a-s-uzun-donem-insan-kaynaklari-stajyeri-3605423

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu