- Staj İlanları

CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri Staj Başvurusu – Üretim Teknisyeni (Ankara)

CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri Staj Başvurusu – Üretim Teknisyeni (Ankara) staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Açık Holding, 22 şirketi ve 2500’ü aşkın personeliyle, 20’den fazla ülkede; yenilikçi yaklaşımıyla teknolojiyi odağına alarak daha iyi bir gelecek için çalışmaktadır. Teknoloji merkezli bir şirketler topluluğu olarak; telekom ve bilişim teknolojileri, havacılık ve savunma sanayii, inşaat, operasyonel teknolojiler, sağlık ve sağlık teknolojileri, turizm gibi 6 kritik alanda çeyrek asrı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Açık Holding bünyesinde Savunma Sanayi alanında faaliyet gösteren  CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojleri A.Ş. olarak, büyüyen organizasyonumuzun Ankara Malıköy Anadolu OSB’deki üretim tesisinde;Temiz Oda, Yüzey Hazırlama, Boyahane, Montaj, Islak Serim, Balistik birimlerinde görevlendirilecek  teknisyenler arıyoruz.

  • En az düz lise, meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu,
  • Savunma, otomotiv vb. sektörde teknisyen olarak görev almış,
  • Tercihen kompozit üretim prosesleri konusunda deneyim sahibi, 
  • Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Yenimahalle, Sincan, Eryaman, Etimesgut, Keçiören, Haymana, Altındağ, Mamak ve Polatlı’da ikamet eden, adayların başvurularını bekliyoruz.

*Çalışma saatleri hafta içi 07.30-17.30 ‘dur.

**Servis imkanımız vardır.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/ces-ileri-kompozit-ve-savunma-teknolojileri-a-s-uretim-teknisyeni-ankara-3656991

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu