- Staj İlanları

ÇİMENT İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI TÜRK Staj Başvurusu – Satınalma Uzun Dönem Stajyeri

ÇİMENT İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI TÜRK Staj Başvurusu – Satınalma Uzun Dönem Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Çimentaş şirketler topluluğu, ürünlerinde liderliği hedefleyen, her iş sürecinde sürekli kalite peşinde olmanın başarının anahtarı olduğuna inanan, pazarda dinamik ve sürekli yeni fırsatlar arayan, çalışanlarına, hissedarlarına ve faaliyette bulunduğu bölgelerdeki topluluklara katkı sağlamaya önem veren, sürdürülebilir büyümeye inanan ve bunu başarmak için çalışan, çeşitliliğin kendisini güçlü kılan bir unsur ve temel bir değer olduğuna inanan bir gruptur.

Türkiye’nin ilk özel ve Ege Bölgesinin ilk Çimento Fabrikası olarak İzmir’de kurulan Çimentaş, 5 kıta ve 17 ülkede faaliyet göstermekte olan, 11 çimento fabrikası, 25 terminal, 107 hazır beton ve 2 atık bertaraf tesisi ile sektöründe Dünya’nın önemli grupların arasında yer alan Cementir Group bünyesinde bulunmaktadır.

Uzun Dönem Staj Programımız “Kariyerine İlk Adım“ kapsamında mezun olmadan iş hayatına adım atmak ve geleceğin için fark yaratmak ister misin?

GENEL NİTELİKLER

  • Lisans öğrencisiysen,
  • Haftanın en az 3 günü bizimle çalışabileceksen,
  • İngilizce bilgine güveniyorsan,
  • Satınalma departmanında deneyim kazanmak istiyorsan,
  • MS Office programlarına hakimsen,
  • Ekip çalışmasında uyumlu, gelişime açık, stratejik ve analitik bir yaklaşıma sahipsen başvurunu yap!

·

·

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/cimentas-izmir-cimento-fabrikasi-turk-anonim-sirke-satinalma-uzun-donem-stajyeri-3517524

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu