- Staj İlanları

DOĞAN TREND OTOMOTİV TİCARET HİZMET VE TEKNOLOJİ A.Ş Staj Başvurusu – İnsan Kaynakları Stajyeri (Zorunlu)

DOĞAN TREND OTOMOTİV TİCARET HİZMET VE TEKNOLOJİ A.Ş Staj Başvurusu – İnsan Kaynakları Stajyeri (Zorunlu) staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bir olayın 360 derece etkilerini görebilirim, doğru işe doğru yeteneği bulabilirim ve yasal süreçlerin takibi konusunda kendime güvenirim. ’’ diyorsan bu rol tam sana göre. Kariyerinde ‘vites büyütmek’ istiyorsan seni bekliyoruz.

Dünya değişiyor. Elektrifikasyon ve yeni teknolojiler mobilite dünyasındaki bütün ezberleri bozuyor… 

Otomobil, motosiklet, deniz motorları ve yeni nesil mikro-mobilite ürünlerimiz, global markalarımızla bu dönüşümde kendi hikayemizi yazıyor, hızla büyüyor ve gelişiyoruz. 

Biz hiyerarşiye değil bilgi ve tecrübeye inanan, bardağın dolu tarafını görebilen, başarıdan beslenen, zordan çekinmeyen hatta zoru başarmaktan keyif alan, çok koşan ama eğlenmeyi de bilen, mütevaziliği ve samimiyeti düstur edinmiş bir ekibiz. 

Güvenilirlik ve samimiyet bizim en temel değerlerimizdir. Doğan Grubu olarak, aldığımız kurum kültürü ve bu bayrağı taşımanın sorumluluğuyla her sabah “Bu dükkân bizim” diyerek işe başlar, değer yaratmaya ve değer katmaya çok önem veririz. Her bir müşterimizin gülümsemesi için inisiyatif almaktan çekinmeyen, fırsat eşitliğine ve ortak akla inanan bir ekibiz!

Aranılan Nitelikler

  • Üniversitelerin  İnsan Kaynakları, İşletme, Psikoloji vb. gibi ilgili bölümlerinde 3. veya 4. sınıfta okuyan öğrenciler,
  • Yeniliklere açık ve kendini İnsan Kaynakları alanında geliştirmek isteyen,
  • Zorunlu stajı olan
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • MS Office uygulamalarına hakim,
  • Haftanın min. 3 günü stajına düzenli olarak devam edebilecek,
  • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
  • Öğrenmeye açık, iletişimi kuvvetli ve öğrencilik durumu belirtilen şartlarda devam eden uzun dönem stajyer arayışımız mevcuttur.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/dogan-trend-otomotiv-ticaret-hizmet-ve-teknoloji-a-insan-kaynaklari-stajyeri-zorunlu-3590796

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu