- Staj İlanları

Doğaya Dost Sanayi/Proje Bazlı Stajyer-Planlama FRİTERM TERMİK CİHAZLAR SAN. VE A.Ş Kocaeli(Dilovası), İstanbul(Asya)(Tuzla)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

FRITERM 1979 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ticari soğutma, Endüstriyel Soğutma ve İklimlendirme sektöründe projelendirme, imalat, taahhüt ve satış faaliyetleri ile gelişimini sürdürmüştür.

Süreç içinde kanatlı borulu ısı eşanjörlerinde uzmanlaşmış olup İklimlendirme; Endüstriyel Soğutma; Enerji ve Proses Soğutma sektörüne yönelik hemen her türlü kanatlı borulu ısı değiştiriciyi kendi özgün yazılımını kullanarak tasarlamakta ve üretmektedir.

Halen İstanbul Tuzla’ da 13.000 m² ve Kocaeli Dilovası’nda 38.000 m² olmak üzere toplam 51.000 m2 kapalı alana sahip iki üretim tesisi, AR&GE Merkezi, Friterm Akademi; 246 yetkin personeli, modern makina ve donanımı ile FRİTERM sektördeki öncü tedarikçi rolünü pekiştirmiştir.

FRİTERM ISO 9001-2015; Çevre Yönetim Sistemi ve ISG Yönetimini de içeren Entegre Yönetim Sistemine ayrıca Ürün Performans sertifikaları ile Avrupa ve C.I.S. Ülkeleri Uyumluluk sertifikalarına (CE; EAC) sahiptir.

Doğaya Dost Sanayi ilkesi ile uyum içinde çalışmasını sürdüren FRİTERM Dilovası Ana Üretim Tesisinde çevreye azami özen gösterilerek, güneş vb. doğal kaynaklardan enerji elde edecek şekilde yeşil bina standartlarında inşa edilmiş ve BREEAM Very Good seviyesinde sertifikalanmıştır.

GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinde okuyan veya mezun

Zaman etüdleri ve verimlilik arttırma çalışmalarında istekli

İletişim yeteneği gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın

Analitik düşünebilen,disiplinli ve dikkatli

MS Office Programlarını (İleri excel ve power-point) etkin olarak kullanabilen,

 

 

 

İŞ TANIMI

6 ay boyunca haftanın 5 günü Planlama ekibine dahil olarak

Doğaya Dost Sanayi Projesi Kapsamında kendisine verilen görevi yürütmek

Zaman etüdlerini yapmak ve raporlamak

Verimlilik çalışmaları yapmak ve raporlamak

Operasyon standartlarının hazırlanması çalışmalarında yer almak

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/friterm-termik-cihazlar-san-ve-a-s-dogaya-dost-sanayi-proje-bazli-stajyer-planlama-2793106

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu