- Staj İlanları

Domino’s Pizza Staj Başvurusu – Ücret ve Yan Haklar Stajyeri

Domino’s Pizza Staj Başvurusu – Ücret ve Yan Haklar Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan, “Pizza Satan Bir Teknoloji Firması” olma hedefindeki Domino’s Türkiye’ye, bize katılmak ister misin?

KİMİZ BİZ?

Domino’s 1960 yılında Amerika’nın Michigan eyaletinde Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. Bugün, 90 ülkede 17.200’den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. “Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri” olma gururunu taşımaktayız.1996 yılında Türkiyede ilk şubesini Istanbul/Ulus’ta açan Domino’s Türkiye olarak şu an 74 ilde 570’e yakın şube ile Türkiye pizza endüstrisine öncülük eden, “Pizza Satan Bir Teknoloji Firmasıyız”! Domino’s Türkiye olarak, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundayız. Domino’s Türkiye 2017 yılında Türkiye, Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan operasyonlarını “DP Eurasia” çatısı altında birleştirerek, Londra Borsası’nda işlem görmeye başlamış ve böylece; Türkiye’de doğup, Türk çalışanları ve Franchiseları ile büyüyen bir Türk şirketi, tarihte ilk defa Premium listeden Londra Borsası’na girmeyi başarmıştır!

NE YAPARIZ?

Mükemmel pizza!

En lezzetli pizza ve yan ürünleri hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyor, yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz.

FARKIMIZ?

30 Dakika!

Domino’s Eurasia olarak, pizza sektörüne “evlere servis” anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz; herhangi bir gecikme durumunda ise “Anında Bedava” garantisi kapsamında siparişteki pizzanın ücretini almıyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla sadece Türkiye’nin değil, Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan pizza endüstrisine de liderlik ediyoruz. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerle sektörde yol gösterici bir konumdayız.

GÖREVİMİZ?

Mutlu etmek hızla!

Bugün DP Eurasia olarak 4 ülkede 760 üzerinde şube ile müşterilerimize mutluluk taşımayı sürdürüyoruz.

BU POZİSYONDA SENİ ÖNE ÇIKARACAK ÖZELLİKLER NELER?

  • Üniversite 3. veya 4.sınıf öğrencisi,
  • Haftanın 3 günü staja devam edebilecek,
  • İletişimi kuvvetli, çözüm odaklı, analitik, 
  • En az orta seviye Excel bilgisine sahip,
  • Raporlama ve analize ilgi duyan
  • Takım çalışması ve işbirliğine yatkın, 
  • MS Office programlarını etkin kullanabilen,

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/domino-s-pizza-ucret-ve-yan-haklar-stajyeri-3553927

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu