- Staj İlanları

EMPRESS MÜCEVHER VE DERİ SANAYİ TİCARET Staj Başvurusu – İnsan Kaynakları Stajyeri

EMPRESS MÜCEVHER VE DERİ SANAYİ TİCARET Staj Başvurusu – İnsan Kaynakları Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GİLAN

Zanaatkâr bir ailenin tutku dolu dönüşüm hikayesi

 

Geylan ailesinin hikayesi, 19’uncu yüzyılda, Osmanlı paşaları için özel dikim giysiler hazırlayan bir büyükanne ile başlar. Ailenin zanaat mirasına her zaman sadık kalan Muharrem ve Ferhan Geylan kardeşler, tasarıma ve özel yapım objelere duydukları tutkunun peşinden giderek, 1980 yılında Bursa Kapalıçarşı’da butik bir mücevher dükkanı açarlar.

 

Mücevher tasarımına getirdikleri farklı yaklaşım ile kısa sürede tanınan Geylan kardeşler, bir süre sonra Gilan’ı İstanbul’a taşırlar. İki kardeşin içinde büyüdükleri kalıtsal zanaat kültürü ve tasarım tutkuları, İstanbul’un ilham veren ihtişamı ve eşsiz kültürel mirası ile harmanlanınca, önlerinde yepyeni bir dünyanın kapıları açılır ve böylece, Gilan’ın uluslararası çapta tanınan seçkin bir mücevher evine dönüşmesinin yolculuğu başlar.

 

21. yüzyılın güçlü, bağımsız ve modern kadınları için olağanüstü ve nadir parçalara imza atan Geylan kardeşler, özenle seçilmiş değerli taşların büyüleyici tasarımlara dönüşme sürecinin her aşamasında bizzat yer alırken tek bir tutkuları vardır: Nesilden nesle aktarılacak eşsiz mücevherler ve sanat eserleri yaratmak.

 

Mistik doğunun modern batı ile birleştiği, geçmişin geleceğe aktığı bir kültür merkezi olan İstanbul’un ve Anadolu topraklarının ruhundan esinlenen Gilan, her zaman büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Bunu yaparken de sanatı, kültürü, tasarımı, inovasyonu ve yüksek kaliteli lüks mücevher dünyasını etkiliyor, dönüştürüyor.

 

Türkiye’de 7 butiği ile büyümeye ve gelişmeye devam eden Gilan, yurtdışında da faaliyetlerini sürdürüyor.

 

 

Kuruçeşme, Beşiktaş lokasyonunda yer alan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Stajyeri pozisyonunda ekip arkadaşı arıyoruz.

 

 

ARANAN NİTELİKLER

 

·        Haftada en az 3 gün çalışabilecek,

·        Üniversitelerin 3. Veya 4. sınıfında İnsan Kaynakları Yönetimi, ÇEKO, İşletme, gibi ilgili bölümlerinde eğitimine devam eden ve devam zorunluluğu olmayan,

·        İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen,

·        İletişim becerileri güçlü,

·        Microsoft Office programlarında bilgi sahibi, (Excel, PowerPoint)

·        İş disiplini, zaman yönetimi ve gizlilik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı,

 

 

İŞ TANIMI

 

·        Operasyonel İnsan Kaynakları süreçlerine destek olmak,

·        İç İletişim süreçlerine destek olmak ,

·        Hazırlanan raporlara destek vermek,

·        Mülakat planlamaları yapmak.

 

 

 

 

 

 

 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/empress-mucevher-ve-deri-sanayi-ticaret-anonim-sir-insan-kaynaklari-stajyeri-3804941

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu