- Staj İlanları

Geleceğinle Fark Yarat Online Staj Programı Akenerji İstanbul(Avr.)(Beyoğlu)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Geleceğinle Fark Yaratmaya hazır mısın?

Akenerji, Geleceğinle Fark Yarat online staj programı çerçevesinde enerjisiyle fark yaratan, Türkiye’nin geleceğine ışık olacak gençleri arıyor.

4 haftalık bu dinamik staj deneyiminde iş hayatını birebir deneyimleme fırsatı bulacak, vaka analizi ve daha pek çok zengin içerik ile benzersiz bir online staj deneyimi yaşayacaksınız.

Geleceğinle fark yaratmaya hazır hissediyorsan hemen başvurunu yap, Akenerji’nin geleceğiyle fark yaratan gençlerinin arasına katıl.

Eğer sen de;

 • Üniversitelerin 3. ya da 4. sınıfına geçeceksen,
 • Zorunlu stajın için başvuruyorsan,
 • İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahipsen,
 • MS Office Programlarına hakimim,
 • Öğrenmeye, gelişime açığım, kuvvetli iletişim becerilerim var ve ekip çalışmasına yatkınım diyorsan başvurunu bekliyoruz. 

Eğer beşte beş yaptıysan, bu pozisyon tam sana göre! 🙂

Stajyer seçim sürecimiz nasıl mı olacak?

 1. Başvurusunu yapmış adaylar arasında CV değerlendirme sürecini tamamlamış kişilerden 1,5 dakikayı aşmayacak şekilde videolu istenecek ve uygun olabilecek adaylar belirlenecektir.
 2. Kısa liste adaylarımıza Kişilik envanteri, gerekli görülmesi halinde (departman bazlı) İngilizce Testi ve Vaka Çalışması yapılacaktır.
 3. Testleri başarıyla geçmiş öğrenciler, ilgili departman yönetici ve İK ile mülakat gerçekleştirecek ve olumlu sonuçlanan adaylarımız stajyer programımıza dahil olacaklardır.

Geleceğinle Fark Yaratacağın bu yolculukta seni neler mi bekliyor?

 • Ekip Çalışması Deneyimi: Stajın boyunca ilgili departman ile birlikte ekibin bir parçası olarak çalışmalar yapmayı deneyimliyor olucaksın.
 • Buddy: Stajın boyunca işle ilgili her türlü konuda yardımcı olacak, sorularını yanıtlayacak bir iş arkadaşın olacak.
 • Online Stajyerlerle Tanışma Günü: 2021 yaz dönemi stajyerlerimizi buluşturacağımız günde diğer stajyerlerle tanışıp network oluşturabilecek ve sürecin boyunca paylaşımda bulunabileceksin.
 • Online Oryantasyon Programı: Tüm departmanların yer aldığı kapsamlı birim oryantasyonlarıyla birlikte kişisel gelişim programımıza da katılabileceksin.
 • Online Proje Çalışmaları: Takımlar halinde üzerinde çalışacağın konuya çözüm üretecek ve bireysel olarak kişisel gelişim alanında paylaşılmış içerikler hakkında fikirlerini sunabileceksin.
 • Online Kişisel Gelişim İçerikleri: Stajın boyunca oluşturulmuş paylaşım grupları üzerinden içeriklere ve videolara ulaşabileceksin.
 • Online Haftalık İK Görüşmesi: Her hafta İK ile birlikte yapacağın toplantılarda önerilerin ve beklentilerin üzerinden görüşebilecek ve sürecin takip edilecektir.

Süreç sonunda gerçekleştirilecek Proje Çalışmaları’nın değerlendirilmesiyle birlikte, ileride oluşabilecek ve Geleceğiyle Fark Yaratmaya devam edecek Uzun Dönemli Stajyer alımlarımız için aday olabileceğini de paylaşmak isteriz. 🙂

 Son Başvuru Tarihi: 30 Nisan

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/akenerji-geleceginle-fark-yarat-online-staj-programi-2725248

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu