- Staj İlanları

Genel Başvuru E PLAS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Adana, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Muğla, Nevşehir(Merkez), Niğde, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Osmaniye, İstanbul(Asya)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

                                                       E-PLAS SİGORTA

Mesleğini seven ve göğsünü gererek “Ben Sigortacıyım!” diyenler,

Ya da gelecekteki kariyer veya iş planlarını Sigortacılık sektöründe yapmak isteyen ve “Ben Sigortacıyım!”  demek isteyenler,

E-Plas Sigorta olarak, hedeflerimizi ve hayallerimizi paylaşarak birlikte büyüyeceğimiz yeni yol arkadaşlarımızı arıyoruz!

Şimdiki alışılmış Sigortacılık sisteminin kendilerine dar geldiği, farklı ve yaratıcı fikirlere sahip, hayallerindeki çalışma ve kazanç modelini bizim yenilikçi ve yaratıcılığa açık sistemimizle birleştirmeyi isteyecek, duvarın ötesini görebilen gençler ve genç düşünenler!

Sizleri, hedeflerimizi, hayallerimizi ve güçlerimizi birleştirmeye,  bunları birlikte hayata geçirmeye davet ediyoruz!

Biz, E – Sigortayız! 30 yıllık bir Sigortacılık bilgi ve deneyim birikiminin üzerinde yükseliyoruz. Genciz, ama bu işi biliyoruz.

Sigortacılığa gönül vermiş, farklı yaklaşıma sahip proje ve programlarla sektörde değişim ve yeniliği hayata geçirmek isteyen, tüm Türkiye’de çalışmak üzere oluşturduğu büyüme ve gelişim planını adım adım hayata geçirmeye başlamış olan genç ve dinamik bir ekibiz!  

·         IQ yerine EQ,

·         Analog yerine Dijital,

·         Sınırlayıcı kurallar yerine yaratıcılık,

·         Zorunluluk yerine farkındalık,

·         Hiyerarşi yerine yatay Proje Ekipleri,

·         “İyi” yerine “İyi’nin sürekli gelişimi” ’ni  önemsiyoruz.

 

Sizin de,  birlikte kazanıp birlikte paylaştığımız, farklı çalışma ve kazanç modelimizde birer Uzman, Ekip Lideri ya da Yönetici olmamanız için tek engel, henüz tanışmıyor oluşumuz!

 

Çalışma arkadaşı ya da İş Ortağı olabiliriz!  Ya da sadece işbirliği yapabiliriz!

Yenilikçi ve yaratıcı projelerde, dinamik bir ekiple ortak hedeflere kararlılıkla birlikte koşmaya enerjiniz varsa, biz el sıkışmaya hazırız!

 

E-Plas Sigorta

“Gelecekte Görüşmek Üzere”

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/e-plas-sigorta-aracilik-hizmetleri-limited-sirketi-genel-basvuru-2786718

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu