- Staj İlanları

HD RESTAURANT İŞLETMELERİ GIDA TURİZM İNŞAAT TİC.VE SAN. Staj Başvurusu – IT Stajyeri – HD Holding

HD RESTAURANT İŞLETMELERİ GIDA TURİZM İNŞAAT TİC.VE SAN. Staj Başvurusu – IT Stajyeri – HD Holding staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye ve Azerbaycan’da 300’e yakın restoranımız, işinin ehli ustalarımız, kaliteli hizmetimiz ve bünyemizde bulunan markalarımızla (HD İskender, HD Döner, Pidem) Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük restoran zinciri olduk!

HD Holding’in bugünkü konumuna gelmesindeki en önemli etken, işinin ehli olan bir ekiple çalışması ve her bir ekip üyesinin içindeki büyük tutku.     

Bilgi Teknolojileri / IT Departmanımızda görevlendirilmek üzere bizimle aynı heyecanı paylaşacak takım arkadaşı aramaktayız.

Kariyer fırsatları, gelişim imkanı, güçlü ekipler, mutlu ve heyecanlı bir çalışma ortamında aramıza katılmanızı bekliyoruz!

GENEL NİTELİKLER

  • İlgili lisans programlarında son sınıf öğrencisi olmak
  • Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb. bölümlerde eğitim görmüş / görüyor olmak.
  • Bilişim Teknolojileri alanında kariyer hedefleyen
  • Değişime uyumlu, gelişim odaklı, iletişimi ve motivasyonu yüksek
  • İletişim yeteneği ve sunum becerisi yüksek
  • Haftanın en az 3 günü staj yapabilecek takım arkadaşı aramaktayız.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/hd-restaurant-isletmeleri-gida-turizm-insaat-tic-v-it-stajyeri-hd-holding-3659151

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu