- Staj İlanları

İnsan Kaynakları Asistanı (Yarı Zamanlı)/ İstanbul Etiya Bilgi Teknolojileri Yazılım San. ve Tic. A.Ş İstanbul(Avr.)(Esenler)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Hedeflerimiz ve ortak değerlerimiz ile uyumlu, yenilikçi ve cesur, topluma ve çevreye duyarlı takım oyuncularını aramıza bekliyoruz!

BİZ KİMİZ?

3 kıtada 1200’ü aşkın çalışma arkadaşımız ile uluslararası standartlarda ve en iyi uygulamaları esas alan yapay zeka destekli dijital dönüşüm uygulamaları geliştiren, global bir teknoloji şirketiyiz. Dünya çapında bağımsız kuruluşlar tarafından tanınan ve ödüllendirilen bir şirket olarak; Türkiye, Kanada, Ukrayna, Hollanda, ABD, Singapur ve BAE’deki ofislerimizle müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

NEDEN ETIYA?

Sürekli Gelişim

Teknik, liderlik ve kişisel gelişim eğitimleri gibi çeşitli eğitimlerle sürekli gelişime katkı sağlıyoruz. 3 kıtada hızla büyümekte olan bir organizasyon olarak ulusal ve uluslararası birçok projede benzersiz bir çalışma fırsatı sunarak dinamik bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Yenilikçi Yaklaşım

Sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak inovatif bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Samimi Çalışma Ortamı

Çalışma arkadaşlarımıza samimi, eğlenceli ve açık iletişim sunan; kişisel gelişim ve tutkuyu odağımıza aldığımız bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

ARADIĞIMIZ NİTELİKLER 

  • Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İnsan Kaynakları, İktisat, vb. bölümlerinde tercihen 3. ya da 4. sınıfta öğrenci,
  • Tercihen İnsan Kaynakları alanında staj tecrübesi olan ya da kariyerine bu yönde devam etmek isteyen,
  • Hafta içi 3 ya da 4 gün çalışmaya uygun,
  • Yeni teknolojileri takip eden

GÖREV TANIMI

  • İşe alım sürecinde görüşme organizasyonlarının planlanması, 
  • Çalışanların özlük dosyalarının hazırlanması ve diğer özlük işlerinin takip edilmesi,
  • Çalışanların evrak, belge taleplerinin hazırlanıp karşılanması,
  • İnsan Kaynakları süreçlerine gerekli noktalarda destek olunması.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/etiya-bilgi-teknolojileri-yazilim-san-ve-tic-a-s-insan-kaynaklari-asistani-yari-zamanli-istanbul-2611359

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu