- Staj İlanları

İnsan Kaynakları Stajyeri ERKA YAZILIM VE TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ İstanbul(Asya)(Beykoz)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2017 yılında faaliyetlerine başlayan Erka Grubu deneyimli ekibini ve tecrübesini tek bir çatı altında toplayarak, binlerce müşteri ve iş ortağına hizmet vermektedir. Sağladığı yenilikçi, dinamik, uluslararası standartlarda çözümleriyle ve teknolojik altyapılarla turizm ve seyahat sektöründe değişimin adresi olmuş ve kısa sürede küresel çapta hizmet veren bir teknoloji firması konumuna ulaşmayı başarmıştır.

Erka Grubu, Bizigo, Erka Mice ve Erka Labs markalarını bünyesinde barındıran ve bu markalarıyla binlerce müşteriye ve iş ortağına uçtan uca seyahat ve etkinlik alanlarında hizmet sunan bir teknoloji firmasıdır.

Değişime, gelişime ve dönüşüme her daim açık olan vizyonu, bu yöndeki uçtan uca hizmet anlayışı ve sunduğu çözümleri ile sektörde pek çok ilke imza atmış, inovatif ve dönüştürücü bir sektör oyuncusu rolünü benimsemiştir. Türkiye’de yakaladığı başarıyı global ölçeğe yaymakta da adım adım ilerleyerek uluslararası çapta güçlü bir oyuncu olan Erka Grubu, ileri teknoloji altyapılar sunma kabiliyeti ile hareket ederken, sektördeki rekabet unsurlarını farklı bir boyuta taşımakta ve çok kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirmiş olduğu atılımlarla adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Erka Grubu, hem ekibini hem de müşterilerini birlikte çalıştıkları hayal ortakları olarak konumlandırmakta ve müşterilerinin memnuniyetinin de çalışan mutluluğundan geçtiği bakış açısını sahiplenmektedir.

Genel Nitelikler:

Üniversitelerin İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinde 3. Sınıf veya 4. Sınıf öğrencisi olan,

MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

Haftada en az 3 gün çalışabilecek,

Güçlü iletişim becerilerine sahip,

Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli,

Takım çalışmasına yatkın,

İyi derece İngilizce bilen,  Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri aranmaktadır.


İş Tanımı:

İnsan Kaynakları ekibi içerisinde operasyonel süreçlere destek vermek.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/erka-yazilim-ve-teknoloji-limited-sirketi-insan-kaynaklari-stajyeri-2891945

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu