- Staj İlanları

JOKEY TURKEY AMBALAJ SANAYİ A.Ş Staj Başvurusu – Araştırma Geliştirme / Arge Stajyeri

JOKEY TURKEY AMBALAJ SANAYİ A.Ş Staj Başvurusu – Araştırma Geliştirme / Arge Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 

Jokey Grubu 

Dünyanın her yerinde müşteri odaklı bir aile şirketi.

1968 senesinden bu yana Jokey demek plastik enjeksiyon üretiminde mükemmel uzmanlık demektir. Almanya’nın Wipperfürth kentinde yerleşik bir aile şirketi olarak sert plastik ambalaj sektöründe, 12 ülkede 15 fabrikası ile dünyanın en büyük üreticilerinden, yenilikçilerinden ve teknoloji liderlerinden biriyiz. 30 yılı aşkın bir süredir de sürdürülebilir bir ambalaj sektörünün öncüsüyüz.

Jokey, Türkiye’deki üretim operasyonuna 1997 yılında başlamış olup, gıda ve gıda dışı dolum yapan birbirinden farklı sektörde bulunan sayısız müşterisine kesintisiz hizmet vermektedir. 2013 yılından bu yana da 20.000 m2’lik arsa üzerinde 13.500 m2 kapalı alandaki Dilovası-Kocaeli’deki yeni fabrikamızda üretime devam etmektedir.

Kariyer fırsatlarını keşfedin Uluslararası bir aile şiketine katılın!

12 ülke, 2.000 Jokey’li ve tek bir aile. Bizi birbimize bağlayan nedir?

Takım ruhu, sorumluluk ve tutku…

Takım oyuncuları, uygulayıcılar, düşünürler, vizyonerler, yaratıcı fikirliler, mantık üreticileri, proses optimize ediciler, fikir üretenler, müşteri yöneticileri, problem çözücüler, gelecek planlayıcıları, sürdürülebilirlik tasarımcıları için her zaman yerimiz var. 

 Sizler de Jokey’in bir parçası olabilirsiniz!

 

GENEL ÖZELLİKLER:
 

  • Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünde eğitime devam eden
  • Hafta içi minimum 3 gün destek verebilecek
  • İngilizce bilen (Yazılı ve konuşma)

 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/jokey-turkey-ambalaj-sanayi-a-s-arastirma-gelistirme-arge-stajyeri-3675938

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu