- Staj İlanları

Kariyerime İlk Adım Staj Programı MEDYASOFT IT GROUP İstanbul(Asya)(Üsküdar)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yazılım endüstrisine en iyi ürün ve hizmetleri sunmayı hedefleyen, yenilikçi ve dinamik ekiplerimize dahil olacak, üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. sınıf / 4. sınıf öğrencisi, zorunlu stajını bizimle tamamlayacak ve sonrasında yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışmaya devam edebilecek arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz. 

 

Program Tanımı;

 

Geleceği şekillendirecek olanlar, zamanın önünde koşanlardır. Değerlerimizin yol göstericiliğinde; şirketimize, kendimize, ülkemize ve insanlığa katma değerli, sürdürülebilir, iz bırakan yüksek teknoloji ürünleri, platformlar sağlarken; gayretli, çalışkan, yetenekli genç arkadaşlarımız ile üniversite yıllarından itibaren birlikte çalışmayı, arkadaşlarımızın gelişimlerini, kariyerlerini desteklemeyi, birlikte başarma yolculuğumuza dahil olmalarını hedefliyoruz.

 

 Program Detayları:

  • 3 veya 4. sınıf üniversite öğrencileri programa katılabilecek,
  • Zorunlu stajını bizler ile tamamlayacak,
  • Zorunlu stajını tamamladıktan sonra yarı zamanlı ve tam zamanlı çalışmaya devam edebilecek arkadaşlarımız öncelikli olarak değerlendirilecektir.
  • Programa kabul sürecimizde; tüm arkadaşlarımıza standart kısa bir test uygulamamız, test uygulamamızın sonuçlarına göre önceliklendirilerek ilerlediğimiz, direktörlerimiz ve insan kaynaklarımızın ile online bir görüşme aşamamız bulunmaktadır.
  • Programımıza dahil olan arkadaşlarımıza ilk günden itibaren “program koçlarımız” eşlik etmektedir. Stajlarını tamamlayan arkadaşlarımız ile staj değerlendirme görüşmeleri yapılmaktadır. Değerlendirmeler sonucunda karşılıklı olarak birlikte çalışmaya istekli olduğumuz arkadaşlarımız ile yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışma modeli netleştirilmektedir. İlk 6 ay sonunda programımızda devam eden arkadaşlarımızın belirlenen gelişim alanları ve stratejilerimiz doğrultusunda, 2 yıl boyunca sürecek, sosyal yetenekleri ve teknik yetkinlikleri geliştirmeyi amaçlayan bir eğitim programı hazırlanmakta ve uygulanmaktadır.

 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/medyasoft-it-group-kariyerime-ilk-adim-staj-programi-2754984

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu