- Staj İlanları

MEDKON HAT İŞLETMECİLİĞİ DENİZCİLİK VE TİCARET Staj Başvurusu – Lojistik Stajyeri

MEDKON HAT İŞLETMECİLİĞİ DENİZCİLİK VE TİCARET Staj Başvurusu – Lojistik Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

MEDKON LINES

2009 yılında Medkon Denizcilik Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. olarak kurulan Medkon Lines, 2012 yılından bu yana Medkon Hat İşletmeciliği Denizcilik ve Ticaret A.Ş. unvanı ve Medkon Lines marka adıyla hizmet sunmaktadır.

10 Yılı aşkın süredir deniz ve kara taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren Medkon Lines, konteyner hat servisi, feeder konteyner servisi, kabotaj taşımacılığı, açık yük ve proje taşımacılığı, brokerlik, gemi kiralama, lojistik servis sağlayıcılığı, S&P, NVOCC, gemi alım-satım, kara nakliyesi, depo işletmeciliği ve gemi-liman acenteliği alanlarında faaliyet göstermekte olup, müşterilerine taşımacılığın her alanında güvenilir ve çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Konteyner hat taşımacılığının yanı sıra, filosunda bulunan Türk Bayraklı gemileri ile Türk limanlarına yanaşan ithalat ve ihracat konteynerlarının, kabotaj taşımalarını gerçekleştirerek, Türk ithalat ve ihracatçılarına maliyet avantajı sağlamaktadır.

Medkon Lines, kendisine ait 16 gemi ve işletmekte olduğu kiralık gemilerle birlikte, 140 adet çekici ve dorsesi, 22.000 TEU’luk konteyner parkı ve 40 bin metrekarelik depolama tesisine sahiptir.

Türkiye’de İzmir, Gemlik, İzmit, Mersin, İskenderun’da; Dünya’da Mısır, Libya, Cezayir, Fas, Tunus, Arnavutluk, İspanya, Ukrayna, Lübnan ve Romanya’da kendisine ait ofisleri bulunan Medkon Lines, bu bölgeler dışındaki tüm Türkiye Liman’larında tali acente ağı ile profesyonel liman acenteliği hizmeti sunmaktadır.

Medkon Lines kısa zamanda sektörün lider firmalarından biri olmanın bireysel sorumluluğunun bilincinde, iş süreçleri ve zaman planına uygun olacak şekilde iş bitirici, yaratıcı ve güvenilir olarak en yüksek performansı ortaya koyma bilinciyle hizmet vermektedir.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Medkon Lines Merkez şubemizde görevlendirilmek üzere

  • İletişim yeteneği yüksek,
  • Tercihen Uluslar arası Ticaret, Uluslar arası İlişkiler, Deniz ve Liman İşletmeciliği bölümlerinde öğrenimine devam eden,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • Haftanın en az 3 günü tam zamanlı olarak staj yapabilecek

“İthalat ve İhracat Stajyer ” takım arkadaşı aramaktayız.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/medkon-hat-isletmeciligi-denizcilik-ve-ticaret-ano-lojistik-stajyeri-3530924

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu