- Staj İlanları

Mettler Toledo TR Ölçüm Aletleri Tic. Satış ve Servis Hizm. Staj Başvurusu – Zorunlu Lise Stajyeri

Mettler Toledo TR Ölçüm Aletleri Tic. Satış ve Servis Hizm. Staj Başvurusu – Zorunlu Lise Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

METTLER TOLEDO hassas tartım ve ölçüm ekipmanları satış ve servisinde, dünyanın önde gelen şirketlerindendir. Zorunlu lise stajı kapsamında bizlerle Aplikasyon Laboratuvarı ve Teknik Servis Kalibrasyon Laboratuvarı’nda çalışacak lise stajyeri çalışma arkadaşları arıyoruz.

  • Lise öğrencisi, tercihen Teknik Meslek Lisesi veya Kimya bölümü öğrencisi,
  • Öğrenmeye ve gelişmeye istekli,
  • Olumlu iletişim becerilerine sahip, ekip çalışmasına yatkın,
  • MS Office programlarımı kullanabilen,

 

İŞ TANIMI:

  • Operasyonel süreçlere destek olmak,
  • İlgili olduğu bölüm lideri ile koordineli çalışmak,
  • 1 yıllık uzun dönem lise stajı olacaktır.

 

*Sadece zorunlu lise stajları değerlendirilecektir.

 

*ÇALIŞAN/STAJYER ADAYLARI ÖNEMLİ ÖN BİLGİLENDİRME*

*Lütfen sistemlerimizde işlenmesini tercih etmediğiniz kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel verileri, özgeçmişinizde bulundurmamanızı rica ederiz.

**İş başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, sağlık raporu ve adli sicil kaydınıza ilişkin bilgi ve belge talep edilecektir.

***Şirketimiz uluslararası alanda faaliyet göstermekte olup iş başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, kişisel verileriniz, iş süreçlerinin yürütülmesi kapsamında yazılım ve bilgi işlem sistemleri aracılığıyla yurt dışına aktarılacaktır.

Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamındaki detaylı bilgilendirme Çalışan/Stajyer Aydınlatma Metni ile sunulmuştur. Lütfen ön bilgilendirme metni ve aydınlatma metnini okuyunuz ve belirtilen hususlara onay veriyorsanız, ilanımıza başvurunuz. 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/mettler-toledo-tr-olcum-aletleri-tic-satis-ve-ser-zorunlu-lise-stajyeri-3648303

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu