- Staj İlanları

MULTINET KURUMSAL HİZMETLER Staj Başvurusu – Stajyer Avukat

MULTINET KURUMSAL HİZMETLER Staj Başvurusu – Stajyer Avukat staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1999’da ofis çalışanlarının öğle yemeği ihtiyacına yönelik geliştirdiği yemek kartı çözümüyle faaliyetlerine başlayan, 2010’da Fransız Up Group’un bir iştiraki haline gelen bir şirket olarak, bugün onlarca farklı alanda hizmet veren bir grubuz. Geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojiler ve ödeme çözümleri ile kurumlara, üye iş yerlerine, tedarikçilere ve tüketicilere değer katan hizmetler sunarak tüm bu paydaşlarımızın büyümelerini hızlandırıyoruz. Sektöre kazandırdığımız alternatif ödeme yöntemleri ve entegre çözümler ile bugün Türkiye’nin en büyük kapalı devre ödeme ağlarından birini yönetiyoruz.

Çözümlerimizi tercih eden kurumlar gider yönetiminde maliyet avantajı ve operasyonel verimlilik elde etmenin yanı sıra çalışan memnuniyeti ve bağlılığı konusunda da önemli avantajlar elde ediyor. Multinet Up olarak kurumların ihtiyaçlarını gözettiğimiz kadar çözümlerimizin nihai kullanıcıları olan bireyler için sağladığımız faydayı ve son kullanıcı deneyimini de önemsiyoruz. Güvenli, pratik, yeni nesil bir ödeme deneyiminden harcama noktalarının yaygınlığına, dijital kullanım alternatiflerinin çeşitliliğinden kurumsal iş birlikleri ile geliştirdiğimiz indirim kapmayanlarına ve çeşitli ayrıcalıklara kadar 360 derece tasarlanmış bir avantaj seti sunuyoruz.  

2016’da tüm ar-ge faaliyetlerimizi tek çatı altında birleştirdik ve IT departmanımızı teknokent şirketi haline getirdik. Teknoloji şirketimiz inventiv, kartlı ve kartsız ödeme yöntemleri, mobil ödeme ve mobil uygulama çözümleri ile siber güvenlik alanlarında çalışıyor. Uzun yıllardır kararlılıkla yürüttüğümüz teknoloji yatırımları ve paydaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlendirdiğimiz geniş hizmet ve ürün portföyümüz sayesinde, yenilikçi iş modelleri ve iş birlikleriyle ekosistemimizi güçlendirmeye devam ediyoruz.

Hukuk ve Uyum Birimimiz için aşağıdaki niteliklerde “Stajyer Avukat” arıyoruz: 

 • Üniversitelerin Hukuk bölümünden mezun
 • Yasal stajının başında (İlk 6 ay içerisinde)
 • İngilizce dil bilgisine sahip
 • Organizasyon ve planlama yeteneği gelişmiş
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü

İş Tanımı

 • Şirketin tüzel kişiliğini vekalet ilişkisine dayalı olarak temsil etmek
 • Şirket içinde hukuki süreçleri yürütmek ve birimlerin hukuki taleplerini karşılamak
 • Şirket menfaatlerini hukuki çerçevede savunmak
 • Şirketin hukuki ihtilaflarını çözümlemek
 • Şirket içi hukuki iş ve işlemlere ilişkin danışmanlık yapmak, sözleşme yönetmek
 • Dava ve icra takibi süreçlerini takip etmek
 • Adli ve idari merciler ve sair resmî kurumlara ilişkin işleri yapmak
 • Çalışanlarla ilgili hukuki işlemleri takip etmek


Ekibimiz Hakkında

Bizler, 200 binin üzerinde kuruma ve 2 milyon kart kullanıcısına dokunan bir ekosistemin yaratıcılarıyız. Farklılıklarımızın kıymetini bilir, çeşitlilikle zenginleştiğimize inanırız. Hayal gücümüz ile birleştirdiğimiz bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde paydaşlarımıza inovatif ürün ve hizmetler geliştirir, çevik yönetim anlayışını benimseriz.

Çalışırken eğlenmeyi unutmayan, birbirinden sürekli öğrenen, açık ve samimi iletişimin her kapıyı açtığına inanan ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Unutma: Hibrit modelde mekan bağımsız çalışabildiğimiz için, nerede yaşadığının önemi yok…

*6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında verilerinizin işlenmesinden doğan haklarınız ve “Çalışan Adayı Aydınlatma Metni”mize Multinet UP web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/multinet-kurumsal-hizmetler-a-s-stajyer-avukat-3661785

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu