- Staj İlanları

Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliği Staj Başvurusu – İnsan Kaynakları Stajyeri

Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliği Staj Başvurusu – İnsan Kaynakları Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. 1999 yılında kurulan ve bugün Türkiye’nin %100 Türk sermayeli en büyük sigorta brokeri olarak uluslararası piyasalarda marka değeri yüksek, sigorta sektörünün önemli oyunculardan biridir. Genel Müdürlüğü İstanbul’da olan şirketimiz, 6 Bölge Müdürlüğü, 100’ü aşkın tecrübeli teknik ekibi ile hem yurt içinde, hem de 130 ülkede bulunan broker networklerinin saygın bir üyesidir. Dünyanın her noktasında yerel ve global iş partnerlerine yüksek katma değer sağlayan güçlü bir partnerdir.
 
Dünyanın, Avrupa ve Uzak Doğunun lider bağımsız brokerlik kuruluşlarını Türkiye’de temsil etmekte ve yurtiçinde ve yurtdışında farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizle derin ve uzun soluklu iş ilişkilerimiz vasıtasıyla pazarın önemli bir kısmına yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.
 
*Öğrenciler, staj süresince gösterdikleri performanslarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım sürecinde öncelikli olarak değerlendirilmektedir.

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören (İşletme, Psikoloji, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler)
  • İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefi olan,
  • Öğrenmeye açık, kendini geliştirmeye istekli,
  • İletişim becerileri gelişmiş, iş takibine önem veren
  • Analitik, yaratıcı, sonuç odaklı,
  • Tercihen İngilizce bilen,
  • MS Office programlarına hakim

İŞ TANIMI

 
Kurumsal Çözümler, Kurumsal Sağlık, Hasar, Bireysel ve Ticari Çözümler Departmanlarımızda, görev alacak stajyer arkadaşlar arıyoruz.

*Başvurular esnasında ön yazınıza hangi departmanda staj yapmak istediğinizi ve stajınızın zorunlu olup olmadığını yazmanızı rica ediyoruz.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/nart-sigorta-ve-reasurans-brokerligi-a-s-insan-kaynaklari-stajyeri-3639920

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu