- Staj İlanları

NEOVA KATILIM SİGORTA Staj Başvurusu – Neova Kampüs – Antalya Bölge

NEOVA KATILIM SİGORTA Staj Başvurusu – Neova Kampüs – Antalya Bölge staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2009 yılından bu yana Katılım Sigortacılığı prensipleri çerçevesinde 11 Bölge Müdürlüğü, 2.800’ü aşkın acente ve 800’ü aşkın Banka Şubesi ile Türkiye çapında faaliyet göstermekte olan Neova Katılım Sigorta A.Ş.’ye katılmak istiyorsan, Antalya Bölge Müdürlüğümüzde istihdam edilmek üzere ilanımıza başvurabilirsin.

Neova Kampüs Nedir?

Neova Kampüs, sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen, katılım sigortacılığına ilgi duyan, üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik uzun dönemli bir staj programıdır. Neova Kampüslüler haftada en az 1 gün en fazla 3 gün, ayda ise 14 güne kadar yarı zamanlı çalışabilir ve bu süreçte gösterdikleri performansa ve okul başarılarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım süreçlerinde öncelikli olarak değerlendirilir.

Neova Kampüs Sana Ne Kazandırır?

Benzersiz bir deneyim seni bekliyor. Neova Kampüsle kazanacağın deneyimler, standart staj programlarıyla elde edeceğin kazanımlara benzemez. Çünkü, uzun dönemli stajlarda daha farklı yaklaşımlar sergilenir. Stajın içeriği, başarıya giden yolu en iyi şekilde tanıyabilmen için özel olarak hazırlanır. Neova Kampüs’e katıldığında İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Gaziantep ve Trabzon ofislerinde görev ve eğitim alabilir; sektör profesyonellerinin deneyimlerine ortak olabilir, üniversitede aldığın teorik eğitimleri tecrübeye dönüştürmeye başlayabilirsin.

Haftada en az 1, en fazla 3 gün ofise giderek iş hayatını deneyimleyebilir, iş dünyasındaki değişimlere ve gelişmelere hızla uyum sağlayabilir, kazanacağın farkındalıklarla geleceğini planlarken daha doğru kararlar verebilirsin. Unutma ki, burada elde edeceğin kazanımlar mezuniyet sonrasında yapacağın iş görüşmelerine ayrıcalıklı ve avantajlı bir konumla başlamanı sağlar.

Neova Kampüs’e Kimler Katılabilir?

  • Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin örgün öğretim veren lisans bölümlerinde 3. ve 4. sınıf öğrencisiysen,
  • İİBF, Mühendislik, Aktüerya, Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinin lisans programlarında eğitim hayatına devam ediyorsan,
  • Not ortalaman minimum 2,5/4 ise,
  • Tercihen İngilizce bilgisine sahipsen,
  • Katılım Sigortacılığı alanında çalışmaya istekliysen,
  • Ders programın haftada bir ya da iki gün çalışmaya uygunsa

Sen de Neova Kampüs’e katılabilirsin.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/neova-katilim-sigorta-neova-kampus-antalya-bolge-3480479

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu