- Staj İlanları

Okyay Otomasyon ve Tarım Ltd. Staj Başvurusu – Saha Satış Elemanı

Okyay Otomasyon ve Tarım Ltd. Staj Başvurusu – Saha Satış Elemanı staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

SAHA   SATIŞ   ELEMANI

Yarım asrı geçkin, Gıda sektöründe faaliyet gösterme kültürüne ve geleneğine sahip, BRC Gıda Güvenliği  ve  ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarını benimsemiş, modern ve entegre üretim tesisleri  Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde bulunan işletmemizin,  satış ve pazarlama  departmanı için bölgesel  saha satış elemanları  aranmaktadır.

Tahin-Helva sektörünün  duayeni olan, yarım asırlık tecrübe METİN OKYAY‘ ın  yeni  ve  tescilli markası olan “METİN BABA 1948”  adı altında  Tahin, Helva, Pekmez ve Bal üretimi yapmakta olan firmamızın, ulusal  ve  bölgesel  satış ve pazarlama  takımında görev alacak  ve  bu  yeni marka adı altında “usta işi  geleneksel lezzetlerimizin”  tanıtılması, satışı, pazarlaması ve dağıtımında,  bizlerle aynı heyecanı ve dinamizmi paylaşacak takım arkadaşları başvuruda  bulunabilir.

ARANAN  TEMEL  NİTELİKLER

•     BAYAN  (Tercihan)       

  • En az lise mezunu olmak. (Üniversite  öğrencisi  veya  mezunu da olabilir.)

•            İletişim  becerileri  yüksek,  ikna kabiliyeti güçlü

•            Presentable,  güler yüzlü,  enerjik  ve pozitif olmak

•            Sağlıklı olmak, şehir içi seyahat engeli olmamak. Hijyen belgesi sahibi olmak veya almaya elverişli olmak.

•            Hitap yeteneği yüksek, kılık kıyafeti işe uygun, farklı durum ve koşullara  uyum sağlayabilen yapıda olmak. Sorumluluk sahibi olmak.

•            Daha önce market aktivite elemanı, tat panel sorumlusu, stant elemanı, tanzim teşhir elemanı, promötör  veya merchandiser gibi işlerde çalışan ve  satış konusunda iş tecrübesi olan adaylar tercih sebebidir.

 

İŞ  TANIMI

Firmamızın üretimini yapmakta olduğu “Metin Baba 1948” markalı  Tahin, Tahin Helvası, Pekmez ve Bal grubu ürünlerin satışlarının arttırılması süreçlerinde, bölgesel saha satış ve destek elemanı olarak çalışılacaktır.

•            İkamet edilen  bölgede (İl sınırları içinde) saha  satış destek faaliyetleri sürdürülecektir.

•            Öncelikli amaç  market raflarından ürünlerin son tüketicilere akışını sağlamak ve hızlandırmaktır. Bu açıdan tüm satış ve pazarlama süreçlerine destek verilecektir.

•            Rut planı dahilinde market ziyaretleri gerçekleştirmek, reyon düzeninin sağlanması, ürünlerin raflarda en etkin şekilde sergilemesinin sağlanması, rafların düzenlenmesi.

•            Market müşterilerin ürün ihtiyaçlarını tespit edilip, raflarda ürün bulunurluğunun en üst düzeyde sağlanması, gerekirse yeni sipariş oluşturmasına destek vermek.

•            Metin Baba markalı ürünlerinin haftanın bazı günleri marketlerde teşhir ve tanıtımının yapılması. Tat panel uygulaması yapılması. Promosyon aktiviteleri yapılması. (Standın açılması, toplanması dahil)

•            Ürün iade oranlarının en düşük seviyede tutulmasını sağlamak (Fifo yöntemini uygulayıp ürünlerin tazeliğini koruyup iade oranının en aza indirgenmesi)

•            Rakip ürünlerin raf paylarının, teşhir durumlarının, promosyon ve aktivitelerin izlenip üst yönetime rapor edilmesi.

 

Bilgilendirme:   Metin Okyay’ın  kurucu ortağı olduğu  “Okyay Gıda San. ve Tic. A.Ş.” deki  hisselerini satmış olması bağlamında, firmamızın “Okyay Gıda San. ve Tic. A.Ş.” ile  bir  bağı veya  ilişkisi  yoktur.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/okyay-otomasyon-ve-tarim-ltd-saha-satis-elemani-3706173

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu