- Staj İlanları

PANDA ALÜMİNYUM Staj Başvurusu – Genel Başvuru (Panda Alüminyum)

PANDA ALÜMİNYUM Staj Başvurusu – Genel Başvuru (Panda Alüminyum) staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Panda Grup bünyesindeki Şirketleri ile alüminyum, gıda, enerji, madencilik ve girişim sermayesi alanlarında faaliyet göstermektedir.

Panda Grup bünyesinde 2006 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Panda Alüminyum külçe alüminyumu haddeleyerek Türkiye’nin alüminyum folyo ihtiyacının %30’unu karşılamaktadır. Başta Avrupa pazarı olmak üzere 60 farklı ülkeye yassı alüminyum folyo ihracatı gerçekleştiren şirketimiz ambalaj, dayanıklı tüketim malları, otomotiv ve soğutma sistemleri gibi yüksek katma değerli endüstriler için güvenilir ve su¨rdu¨ru¨lebilir hizmet veren önemli bir iş ortağıdır.

Ankara Kahramankazan ilçesinde 30 bin metrekare açık ve 25 bin metrekare kapalı alan tesislerinde 250’ yi aşkın çalışanıyla faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Bizimle başarılarımızın bir parçası olacak; işinde uzman, enerjik, yaptığı işe değer katan, pozitif iletişim kültürüne uygun, büyüyen organizasyonumuz ve ekibimiz için takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

İş Tanımı: 

İlanımız GENEL BAŞVURU niteliğindedir.

Genel Başvuru ilanımıza yapılan başvurular aday veri tabanımızda tutularak niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır. İlgilendiğiniz pozisyonu ön yazınızda belirtmenizi rica ederiz.

Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/panda-aluminyum-a-s-genel-basvuru-panda-aluminyum-3158794

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu