- Staj İlanları

Petrofer Endüstriyel Yağlar Sanayi ve Ticaret Staj Başvurusu – Genel Stajyer İlanı

Petrofer Endüstriyel Yağlar Sanayi ve Ticaret Staj Başvurusu – Genel Stajyer İlanı staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Merkezi Almanya’da bulunan PETROFER, Dünya’nın birçok ülkesinde üretim ve dağıtım ağına sahip uluslararası bir kuruluştur. Müşteri hizmetine adanmış yetmiş yılı aşan bilgi ve ürün know-how’ı ile PETROFER, yenilenen imajı, şirket stratejisi ve tecrübeli teknik kadrosu ile uluslararası pazarlarda güçlü bir konumda yerini almaktadır. PETROFER, en son araştırma ve geliştirmeleri yansıtan 800’den fazla endüstriyel yağ, gres ve kimyasal ürünü müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. PETROFER ürünleri, gelişmiş Alman teknolojisi ile üstün kalitede, modern fabrikalarda, deneyimli Türk Mühendisleri tarafından üretilmekte ve satış sonrası servis anlayışı ile kalitenin sürekliliği sağlanmaktadır.

Endüstriyel yağ, gres ve kimyasal üretim sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olan şirketimiz için Stajyer arayışımız bulunmaktadır.

 

GENEL NİTELİKLER

·         Kariyerine Petrofer’ de yön vermek istiyorsan

·         Lisans öğrencisi olmak (tercihen 3. veya 4. sınıf öğrencisi).

·         İyi derecede iletişim becerilerine sahip olmak.

·         Ekip çalışmasına yatkın olmak.

·         Sorumluluk sahibi ve öğrenmeye açık olmak.

 

Seni de aramıza bekliyoruz.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/petrofer-endustriyel-yaglar-sanayi-ve-ticaret-a-s-genel-stajyer-ilani-3692368

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu