- Staj İlanları

PORT KARGO VE LOJISTIK ANONIM SIRKETI Staj Başvurusu – Proje Yöneticisi

PORT KARGO VE LOJISTIK ANONIM SIRKETI Staj Başvurusu – Proje Yöneticisi staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 

Temmuz 2003’te kurulan Sürat Kargo, işleyişinde gerçekleştirdiği hızlı değişimlerle müşterisini ve yenilikçiliği her zaman ön planda tutarak bugün sektörün en önemli oyuncuları arasındaki yerini aldı.

Sürat Kargo olarak; 800’den fazla şubesi, 16 bölge müdürlüğü, 25 aktarma merkezi, 2 binden fazla mobil dağıtım alanı, binlerce araçtan oluşan filosu ve 8 binden fazla uzman çalışanıyla gönderileri Türkiye’nin dört bir köşesine güvenle taşıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birliktelikleri ile müşterilerimizin gönderilerini dünyanın 220’den fazla ülke ve bölgesine ulaştırıyor, yatırımlarımıza hiç ara vermeden her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

Yolculuğumuzda süratimize sürat katarak devam ederken Genel Müdürlüğümüzde görev almak üzere  Proje Yöneticisi arıyoruz.

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, MIS veya benzeri bölümlerinden mezun,

En az 5 yıl teknoloji & dijitalleşme projeleri yönetimi konusunda tecrübeli,

SDLC süreçlerine hakim,

Tercihen PMP sertifikası bulunan,

Koordinasyon, planlama ve iletişim becerisi yüksek

Takım çalışmalarından keyif alan, kişisel motivasyonu yüksek ve proaktif,

Yazılı ve sözlü iletişimi İngilizce yürütebilen,

 

 

Küçük, orta ve büyük ölçekli teknoloji projelerinin yönetiminden sorumlu olmak.

Proje yönetim metodolojilerini oluşturmak, süreçleri belirlemek ve bu süreçleri şirket ve teknoloji departmanı içinde etkin bir şekilde uygulamak.

Proje takvimi, bütçe, kaynak yönetimi, risk analizi gibi konuları içeren proje planlarının oluşturulması ve buna bağlı olarak planlama sürecinin etkin bir şekilde takip edilmesi.

Sorumlusu olunan projelerin belirlenen metodolojiye uygun olarak; planlanan zamanda, belirlenen kapsam doğrultusunda ve maliyet kontrolü dahilinde tamamlanmasının sağlanması,

Kapsam belirleme, iş analizi, geliştirme, test ve canlıya alım gibi yazılım yaşam döngüsünün tüm adımlarının belirlenen proje hedeflerine uygun şekilde ilerlemesinin sağlanması.

İç ve dış müşteriler ile teknoloji takımları arasında etkin iletişim kurma, işbirliği ve koordinasyonu sağlama.

Proje paydaşları ile düzenli olarak iletişim kurarak ilerleme raporları hazırlama ve paydaşların beklentilerini yönetme.

Projeler için gerekli olan insan kaynağını planlamak, olası donanım ve yazılım satın alma süreçlerini başlatmak ve takibini yapmak.

Proje sürecinde ortaya çıkabilecek riskleri belirleme, analiz etme ve önlemler alarak proje hedeflerinin ulaşılmasını sağlamak. Risk yönetimi planlarını oluşturmak ve takip etmek.

Projenin hedef gerçekleşme takibi amacıyla ilerleme raporlarının hazırlanması ve değerlendirme toplantılarının düzenlenmesi

Proje yönetimi metodolojisi, süreçleri ve şirket içi proje yönetim kültürü hakkında sürekli olarak geri bildirim almak ve iyileştirme önerilerini hayata geçirmek.

Proje yönetimi süreçlerini şirket içinde anlaşılır ve uygulanabilir bir şekilde sunarak ekipleri proje yönetimi konusunda desteklemek ve yetkinliklerini geliştirmelerini sağlamak.

Projelerde hız ve verimliliği artırıcı çalışmaların yürütülmesi,

Üst yönetime sunulacak proje raporlarının hazırlanması ve potansiyel riskler, fırsatlar ve diğer yönleriyle projeler/yatırımlar hakkında bilgi akışının sağlanması,

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/port-kargo-ve-lojistik-anonim-sirketi-proje-yoneticisi-3710371

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu