- Staj İlanları

Ramsa Defence Staj Başvurusu – Ücretsiz -Uzun Dönem Stajyer (Yetiştirilmek İçin))

Ramsa Defence Staj Başvurusu – Ücretsiz -Uzun Dönem Stajyer (Yetiştirilmek İçin)) staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

TURALI HOLDING uluslar arası ortaklı üretici bir firma olup ,  9 ayrı ülkede alt bünyesinde ki firmaları ile birlikte hizmet ve üretim yapmaktadır. Bünyemizde Hidrolik , Savunma Sanayi , Mekanik Tesisat , Endüstriyel Hırdavat , Makine Sanayi , Dış Ticaret , Medikal, Yazılım , Ar-ge ve Ham malzeme tedariki ile ilgili firmalarımız bulunmaktadır.

GENÇ VİZYONER PROJESİ KAPSAMINDA 

Tüm firmalarımızda ihtiyaçlar doğrultusunda Üretim , Satış , Dış ticaret , Kalite , Tasarım , ARGE , Finans alanlarında yetiştirilecek uzun dönem stajyer alımlarımız gerçekleşecektir. Turalı akademi çerçevesinde alınacak olan stajyerler gelecekte firmamızda istihdam edilmek üzere yetiştirilecektir.   

* Min. Staj süresi bir eğitim dönemi yada 9 ay olacaktır. 

* Stajyer ücretlendirmesi yapılmamaktadır. Stajyer alımlarımız Turalı akademi çerçevesinde eğitim / öğretim odaklı alınacaktır. 

– Üretim alanı

– Satış alanı

– Dış ticaret alanı

– Arge alanı

– Satınalma 

– Finans 

Tüm başvuranların iletişime geçmelerinden dolayı teşekkür ederiz.  Lütfen şartları sağlamayan ve stajyerlik kısmı için başvuruda bulunmayan kişilerin ilan için kayıt yapmaması rica olunur. 

*** Başarı sağlayan tüm arkadaşlara kadro teklifi sunulacaktır ***

Turalı Holding İnsan Kaynakları 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/ramsa-defence-ucretsiz-uzun-donem-stajyer-yetistirilmek-icin-3621380

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu