- Staj İlanları

SANOFİ İLAÇ Staj Başvurusu – Uzun Dönem Teknik Stajyer

SANOFİ İLAÇ Staj Başvurusu – Uzun Dönem Teknik Stajyer staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Namık Kemal Üniversitesi ile işbirliğimiz kapsamında, uzun dönem teknik staj programımızla, öğrencilere hem teknik becerilerini hem de yetkinliklerini geliştirebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Siz de aramıza katılın ve Sanofi dünyasını keşfedin !

ARANAN ÖZELLİKLER

  • Elektrik, elektronik, mekanik ve/veya iklimlendirme ve soğutma alanında eğitim gören bir öğrenci olmak.
  • Elektrik devrelerine ve mekanik sistemlere ilgi duymak.
  • Teknik çizimleri ve şemaları okuyabilme becerisine sahip olmak.
  • El becerilerine sahip olmak ve pratik çalışmalarda yetenekli olmak.
  • Sorun giderme ve analitik düşünme becerilerine sahip olmak.
  • Ekip çalışmasına uyumlu olmak ve iletişim becerileri gelişmiş olmak.

İŞ PROFİLİ

  • Elektrik, elektronik ve mekanik sistemlerin montajı, kurulumu ve bakımına destek sağlamak.
  • Sorun giderme süreçlerine katılarak arızalı ekipmanları teşhis etmek ve çözüm önerileri sunmak.
  • Ekipmanların test ve onarımlarını gerçekleştirmek.

SANOFİ HAKKINDA

Hayat bir sağlık yolculuğu… İnişleri, çıkışları ve kendi zorlukları var. Bunlar küçük, büyük, ömür boyu ya da geçici olabilir. Yediden yetmişe herkes, nerede olursa olsun, sağlık konusunda farklı ihtiyaçlara sahip. Biz Sanofi olarak, insan hayatına güç katmaya adanmış, küresel bir biyoteknolojik ilaç şirket olarak aşılarla hastalıkları önler, sağlık sorunları için yenilikçi tedaviler sunar, nadir hastalıklarla mücadele edenlerin de, kronik rahatsızlıkları olan milyonlarca insanın da yanında yer alırız.

Dünyada 100 ülkede, 100 bini aşan çalışanımızla bilimsel yenilikleri tedavi çözümlerine dönüştürmek ve sağlığa erişimi geliştirmek için çalışırız.

Sanofi’de biz, sadece ihtiyacı olanların değil, herkesin sağlık yolculuğunda yanlarında yer alıyoruz. Sağlık konusunda zorluklarla karşılaşanlara destek olmayı, onları korumayı ve böylelikle yaşamları boyunca dolu dolu ve sağlıklı bir hayat yaşamalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Türkiye’nin en büyük ilaç şirketlerinden biri olan ve 60 yılı aşkın süredir halk sağlığı için çalışan Sanofi Türkiye’de ise 1.800’ü aşkın çalışanımızla yerel ekonomiye ve kalkınmaya katma değer sağlayarak yenilikçi tedavi çözümleri, biyoteknolojik ilaçlar, aşılar ve tüketici sağlığı ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Sanofi Türkiye olarak 16 ana tedavi alanında yaklaşık 275 farklı formda ürünle sağlık çözümleri sunuyoruz. Lüleburgaz Üretim Merkezimiz Türkiye’de ilaç üretim tesisleri arasında lider konumda, dünyada ise ilk üç Sanofi üretim merkezi arasında yer alıyor. 50 futbol sahası büyüklüğündeki tesiste en son yeniliklerle birlikte dünya sağlık standartlarına uygun, en yüksek kalitede ve birçok farklı formda ilaç üretimi ve Ar-Ge çalışmaları yapılıyor.

Çalışanlarımızın yaşam yolculuklarına ilham veren, tutkuyla iş birlikleri kurabildikleri ve yaşamları iyileştirmelerine destek olan bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

BU BİZİM SANOFI’MİZ. SEN DE KEŞFET.

Sanofi’de biz, kapsayıcı çeşitliliği çalışmalarımızın ve kurumsal değerlerimizin temeli olarak konumlandırıyoruz. Çeşitliliğin getirdiği zenginliği tanıyarak kapsayıcı bir yaklaşımı benimsememiz gerektiğine ve insanların hayatlarına güç katmak için farklılıklardan beslenen bir çalışma ortamına sahip olmamız gerektiğine inanıyoruz. Kişilerin deneyim ve sosyal çevrelerindeki çeşitliliğe saygı duyuyor ve bunu kutluyoruz, herkes için eşit fırsatlar sunuyoruz.

Sen de aramıza katıl ve Sanofi’yi keşfet!

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/sanofi-ilac-san-ve-tic-a-s-uzun-donem-teknik-stajyer-3656093

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu