- Staj İlanları

Sanovel İlaç Staj Başvurusu – Uzun Dönem Yetenek Kazanım Stajyeri – İK

Sanovel İlaç Staj Başvurusu – Uzun Dönem Yetenek Kazanım Stajyeri – İK staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türk ilaç sektörünün önde gelen oyuncularından Sanovel olarak, bilimin ışığında küresel hedeflerimiz ve üretimimiz,Ar-Ge’miz ve özel insan kaynağımızdan aldığımız güçle, tam 40 yıldır bir ömür sağlık için çalışıyoruz. Köklü değerlerimizden aldığımız güç ve yenilikçi vizyonumuzla Türk ilaç endüstrisinde ve uluslararası pazarlarda toplum sağlığı alanında iz bırakan başarılara imza atıyoruz.

Bu doğrultuda İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörlüğümüzde uzun dönem staj programımızakatılarak kendi potansiyelini keşfedecek, aynı zamandatoplum sağlığına katkı sağlamanın gururunu Sanovel ile birlikte yaşayacak genç yeteneklerimizi arıyoruz.

Eğer;

 • Üniversitelerin lisans ya da yüksek lisans programlarının son sınıfında okuyor ya da yeni mezun olduysan,(Tercihen İnsan Kaynakları, İktisadi İdari Bilimler, Sosyal Bilimler, Psikoloji)
 • İnsan Kaynakları alanına ilgi duyuyor, Yetenek Kazanım süreçlerinde kariyer yapmak ve uçtan uca deneyimlemek istiyorsan,
 • Kişisel ve kariyer gelişiminin gerekliliklerini bilerek sürekli gelişim odağındaysan,
 • Yeni” ve “farklı” olan her şeye merak duyuyorsan,
 • Kadının ve erkeğin birlikte ürettikleri, birlikte geliştikleri, eşit, dengeli ve değerli bir çalışma ortamı içinde yer almak istiyorsan,
 • MS Office ve tercihen Canva uygulamasını aktif kullanıyorsan,
 • İstanbul’da ikamet edip, minimum 4 gün gelebiliyorsan,
 • İyi seviyede İngilizce biliyorsan başvurunu bekliyoruz!

Uzun Dönem Yetenek Kazanım Stajyerliği Sürecinde Seni Neler Bekliyor?

 • Yetenek Kazanım ekibinin tüm işe alım süreçlerinde ve yürüttüğü projelerde yer alacak ve departmanın işleyişine paralel olarak farklı sorumluluklar üstleneceksin. Bu sayede staj sürecin boyunca ilgili alana dair deneyim kazanacak, iş süreç ve akışlarına hâkim olacak, alanında derinleşmeye başlayacaksın.
 • Yetenek Kazanımı ve İnsan Kaynakları & Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nün bir parçası olacaksın.
 • Sanovel Akademi kapsamında gelişimini sağlayacak eğitim programları ile deneyimini ve gelişimini destekleyebileceksin.

Uzun Dönem Yetenek Kazanım Stajyeri başvurusunda, Levent’te bulunan merkez ofisimizde hibrit çalışma düzenine uyum sağlayabilecek adaylar değerlendirmeye alınabilecektir.

Başvuru kriterlerini sağlayan adaylarımız ile değerlendirme süreci için iletişime geçeceğiz. Süreçle ilgili detayları ayrıca paylaşacağız.

Not: Biz, her birimizi eşsiz ve değerli kılan asıl şeyin; bakış açılarımız, hayatlarımız, özgeçmişlerimiz ve farklılıklarımız olduğuna inanırız. Etnik köken, din, dil, ırk, yaş, cinsiyet, cinsel yönelim, uyruk, maluliyet veya kültürel farklılık ayrımı yapmıyor; tüm insan kaynakları süreçlerinde dengeli, eşitlikçi ve adil bir yaklaşımı benimsiyoruz.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/sanovel-ilac-uzun-donem-yetenek-kazanim-stajyeri-ik-3584987

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu