- Staj İlanları

Satış Kanalları Soruşturma (Stajyer) Vodafone İstanbul(Avr.)(Sarıyer)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

#Vodafonespirit

 

Vodafone olarak amacımız hep birlikte daha iyi bir geleceğe bağlanmak. BirGlobal İletişim Teknoloji şirketi olarak, yaptığımız her işin merkezine müşterilerimizi koyuyoruz. Sürekli olarak statükoyu sorguluyor, sınırları zorluyor ve müşterilerimizi dijital toplumun parçası haline getirmenin yenilikçi yollarını keşfediyoruz.

 

Dünyanın dört bir yanından bireyleri, kurumları ve toplumları birbirine bağlayarak geleceği yazıyoruz. Müşterilerimizin gönlünü kazanıyor, deneyerek hızlı öğreniyor ve hep birlikte başarıyoruz. Ve bunu, Vodafone’da harika bir çalışma ortamı yaratmamızı sağlayan beceri ve insan profili açısından zengin bir çeşitliliğe sahip, renkli ve dinamik bir ekiple yapıyoruz. 


GÖREV AMACI


Satış Kanalları Soruşturma Ekibince yürütülen yatırımcı evrak kontrollerinde dönemsel destek alma talebi. 


Ekipteki rolünüz


Satış Kanalları Soruşturma ekibince yürütülen, BYP ( Bayi Yönetim Portali) üzerinden iletilen yatırımcı adaylarına ait hukuken talep edilen sözleşme ve diğer dokümanların control edilmesi ve onaya sürecinin devam ettirilmesi.


Aşağıdaki niteliklere sahipsen aradığımız kişi sensin!

·      Üniversitelerin sözel alanda eğitim veren 4 yıllık fakültelerinde eğitim gören,

·      Tercihen Hukuk fakültelerinde eğitim gören,

·      Mesleki yazışmalar konusuna hakim,

 ·      İletişim becerisi olan,


Çeşitlilik ve Dahiliyet

 

Vodafone olarak kapımız herkese açık.  Daha çeşitli bir insan profili içeren ekiplerle faaliyetlerimizi daha başarılı ve etkin bir şekilde yürütebileceğimize inanıyoruz. Ve herkesin saygı gördüğü, kendisi olabildiği ve en yüksek potansiyeline ulaşmak için çaba gösterdiği bir kültür yaratarak bu çeşitliliği bir güce dönüştürebileceğimize ve böylece çalışanlarımız, paydaşlarımız, parçası olduğumuz toplum ve müşterilerimiz için daha iyi bir gelecek yaratabileceğimize inanıyoruz.

 Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/vodafone-satis-kanallari-sorusturma-stajyer-2788356

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu