- Staj İlanları

SFS DANIŞMANLIK BİLGİ İŞLEM SAN.VE DIŞ TİCARET A.ŞSFS DANIŞMANLIK BİLGİ İŞLEM SAN.VE DIŞ TİCARET A.Ş Staj Başvurusu – Yazılım Stajyeri Uzun Dönem /Tam Zamanlı-Part Time

SFS DANIŞMANLIK BİLGİ İŞLEM SAN.VE DIŞ TİCARET A.ŞSFS DANIŞMANLIK BİLGİ İŞLEM SAN.VE DIŞ TİCARET A.Ş Staj Başvurusu – Yazılım Stajyeri Uzun Dönem /Tam Zamanlı-Part Time staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

SFS Danışmanlık 1992 yılından beri Sigorta, Finans ve Hizmet Sektörlerine kurumsal yönetim sistemleri sunmaktadır. SFS, bugünün hızla değişen iş ortamında kurumların rekabetçi kalmalarını sağlayarak masraflarını azaltırken, kâr ve verimliliklerini arttırmalarını sağlayan teknolojik çözümler geliştirmektedir.

SFS, 100 + uzman kadrosuyla müşterilerine özel olarak tasarlanmış ileri teknolojik iş çözümleri sunan kurumsal yazılım ve bilgi teknolojileri lideri şirketlerden biri olup; ulusal ve uluslararası düzeyde birçok sektör lideri, şirket ve kuruluşa hizmet vermektedir. Köln Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde ders olarak okutulan ve İnsurance Competence Center tarafından denetlenmiş SFS çözümleri, en gelişmiş teknolojilere entegre edilmiş yenilikçi iş modellerini içermektedir.

Bugün, Türkiye’nin en büyük 10 yerli yazılım şirketinden birisi olan; sektörel uzmanlığını, kanıtlanmış metodolojilerini ve ileri teknolojilerini global pazarlara da taşıyan SFS Danışmanlık ekiplerimiz içerisinde görev alabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

GÖREV TANIMI

SENDEN NELER BEKLİYORUZ?

Üniversitelerin 4 yıllık, Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinden ;  4. sınıf öğrencisi olmak

.Net, front end veya backend teknolojilerinde kendini geliştirmek isteyen.

Sürekli öğrenme, yenilikleri takip etme ve öğrendiklerini de uygulamak için ilk adımı hemen atabilmek,

Eğitimleri, dokümanları ve makaleleri anlayabilecek derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak.

Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli

Yazılım projelerinin tüm süreçlerinde aktif olarak rol almak

Takım çalışmasına yatkın olmak.

Güçlü motivasyona sahip, azimli ve istekli olmak,

Fark yaratmaya kararlı olmak,

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/sfs-danismanlik-bilgi-islem-san-ve-dis-ticaret-a-s-yazilim-stajyeri-uzun-donem-tam-zamanli-part-time-3895007

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu