- Staj İlanları

Şişecam Staj Başvurusu – Şişecam Meslek Yüksek Okulları Yaz Stajı Programı

Şişecam Staj Başvurusu – Şişecam Meslek Yüksek Okulları Yaz Stajı Programı staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1935 yılında tüm dünyanın saygı duyduğu global lider Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonu doğrultusunda Türk cam sektörünü kurmak amacıyla temelleri atılan Şişecam, cam ve kimyasallar alanında güçlü bir küresel oyuncudur. Düz cam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel şirket olan Şişecam, cam ev eşyası alanında en büyük iki, cam ambalaj ve düz cam alanlarında ise en büyük beş global üretici arasında yer almaktadır. Şişecam, dünyanın en büyük üç soda üreticisi arasında olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir.

Düz camcam ev eşyasıcam ambalajkimyasallar, otomotiv, cam elyaf, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında öncü bir rol üstlenen Şişecam, üretim faaliyetlerini Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır, Hindistan ve ABD’de yürütmektedir.

Yetkin insan kaynağı ve akıllı teknolojilerle ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri olma hedefine güçlü adımlarla ilerleyen Şişecam, yarının ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak dijital altyapısını ve kültürünü dönüştürmeye kesintisiz devam etmektedir. 88 yıllık deneyim, 25 Bini aşkın çalışan, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satış ağına sahip Şişecam, tüm ekosisteminin gelişimini destekleyen kapsayıcı bir yaklaşım ile büyüme yolculuğunu sürdürmektedir. Şişecam, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlu ve entegre olarak hayata geçirdiği CareForNext stratejisi ile gezegeni korumak, toplumu güçlendirmek ve yaşamı dönüştürmek için sorumluluk almakta, tüm deneyim ve yetkinliklerini her alanda sürdürülebilir gelişim için kullanmaktadır.


İyi bir gelecek için ilk adımı atma zamanı!

Birçok alanda sinerji yaratan, farklı iş kollarında dört kıtaya yayılan bir coğrafyanın etkin yönetimini mümkün kılan, çeviklik ve yalınlık sağlayan çok boyutlu bu dönüşüm yolculuğunda, Şişecam’ın geleceğinde söz sahibi olacak genç yetenekleri ailemize dahil etmeyi hedefliyoruz.

Sürekli gelişim, ilham ve deneyim fırsatlarıyla dolu bu ortamın bir parçası olarak kariyerine başlarken en doğru adımı atmak istiyorsan;

Şişecam’ın Bursa/Yenişehir, Kırklareli, Balıkesir, Mersin ve Eskişehir‘de yer alan fabrikalarında kariyerine ilk adımı atman için seni de aramıza bekliyoruz.

Meslek Yüksek Okulları Staj Programının bir parçası olarak fabrikalarımızda gerçekleştireceğin stajınla farklı Üretim proseslerini yerinde deneyimleyebilir, okulda öğrendiğin teorik bilgiyi uygularken, alacağın eğitimlerle gelişimine katkı sağlayabilirsin. 

GENEL NİTELİKLER

  • Meslek Yüksek Okulları’nın; Makine ve Metal Teknolojileri, Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Otomotiv, Motor, Endüstriyel Kalıpçılık, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri, Tesisat, Kaynakçılık, Laboratuvar Teknolojileri, Kimya Teknolojileri vb. bölümlerinde 1. ya da 2. sınıfta okuyorsan, 
  • Üniversiten, staj dönemi boyunca sigortayı karşılıyorsa,
  • Öğrenme çevikliğine sahipsen,
  • İletişimine güveniyor, iyi bir ekip oyuncusu olduğunu düşünüyorsan,

ilanımıza başvurunu bekliyoruz.

*Başvuru yapmak istediğiniz lokasyonu ve staj yapmak istediğiniz dönemi ön yazınızda belirtmenizi rica ederiz.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/sisecam-sisecam-meslek-yuksek-okullari-yaz-staji-programi-3808349

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu