- Staj İlanları

Şişecam Staj Başvurusu – Uzun Dönem Myo Staj Programı

Şişecam Staj Başvurusu – Uzun Dönem Myo Staj Programı staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İyi bir gelecek için ilk adımı atma zamanı!

Birçok alanda sinerji yaratan, farklı iş kollarında dört kıtaya yayılan bir coğrafyanın etkin yönetimini mümkün kılan, çeviklik ve yalınlık sağlayan çok boyutlu bu dönüşüm yolculuğunda, Şişecam’ın geleceğinde söz sahibi olacak genç yetenekleri ailemize dahil etmeyi hedefliyoruz.

Sürekli gelişim, ilham ve deneyim fırsatlarıyla dolu bu ortamın bir parçası olarak kariyerine başlarken en doğru adımı atmak istiyorsan;

Şişecam’ın Lüleburgaz/Kırklareli, Bursa/Yenişehir, Balıkesir, Mersin ve Eskişehir’de yer alan fabrikalarında ve Türkiye’nin tek ve en donanımlı, Dünyanın sayılı araştırma merkezlerinden AR-GE Merkezi Kocaeli’de kariyerine ilk adımı atman için seni de aramıza bekliyoruz.

Meslek Yüksek Okulları Staj Programının bir parçası olarak fabrikalarımızda gerçekleştireceğin stajınla farklı üretim proseslerini yerinde deneyimleyebilir, okulda öğrendiğin teorik bilgiyi uygularken, alacağın eğitimlerle gelişimine katkı sağlayabilirsin. 

Uzun dönem MYO stajyerler adaylarından beklenen nitelikler;

  • Meslek Yüksek Okulları’nın Elektrik, Makine, Mekatronik, Elektronik ve Otomasyon, Kimya Teknolojisi, Makine ve Metal Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinde 2. Sınıf 4. dönem öğrencisi isen
  • Öğrenme çevikliğine sahipsen
  • İletişimine güveniyor, iyi bir ekip oyuncusu olduğunu düşünüyorsan


ilanımıza başvurunu bekliyoruz.


*Başvuru yapmak istediğiniz lokasyonu ön yazınızda belirtmenizi rica ederiz.


1935 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonu doğrultusunda Türk cam sektörünü kurmak amacıyla temelleri atılan Şişecam, cam ve kimyasallar alanında güçlü bir küresel oyuncudur. Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel şirket olan Şişecam, cam ev eşyası alanında en büyük iki, cam ambalaj ve düzcam alanlarında ise en büyük beş global üretici arasında yer almaktadır. Şişecam, dünyanın en büyük üç soda üreticisi arasında olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir. Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj, kimyasallar, otomotiv, cam elyaf, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında öncü bir rol üstlenen Şişecam, üretim faaliyetlerini Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır, Hindistan ve ABD’de yürütmektedir. 

Yetkin insan kaynağı ve akıllı teknolojilerle ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri olma hedefine güçlü adımlarla ilerleyen Şişecam, yarının ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak dijital altyapısını ve kültürünü dönüştürmeye kesintisiz devam etmektedir. 87 yıllık deneyim, 24 Bin çalışan, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satış ağına sahip Şişecam, “Küresel Mükemmellik” stratejisi doğrultusunda ve tüm ekosisteminin gelişimini destekleyen kapsayacı bir yaklaşım ile büyüme yolculuğunu sürdürmektedir. Şişecam, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlu ve entegre olarak hayata geçirdiği Care For Next stratejisi ile gezegeni korumak, toplumu güçlendirmek ve yaşamı dönüştürmek için sorumluluk almakta, tüm deneyim ve yetkinliklerini her alanda sürdürülebilir gelişim için kullanmaktadır. 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/sisecam-uzun-donem-myo-staj-programi-3680188

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu