- Staj İlanları

Stajyer Mühendis Alfa Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti. İstanbul(Asya)(Maltepe)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ALFA, bilgi teknolojileri alanında hizmet vermek üzere 1995 yılında kuruldu. Farklı sektörlere yönelik yazılım geliştirme ve sistem danışmanlığı hizmetleri veren ALFA, 2001 yılında yeniden yapılanarak SAP ERP alanına odaklanmıştır. ALFA yaptığı projelerle ve ürettiği yazılımlarla Türkiye SAP ERP pazarının önde gelen ve güvenilen şirketlerinden birisi haline gelmiştir.


ALFA olarak SAP danışmanlık, SAP IS-U sektörel çözümleri, doküman ve arşiv yönetimi çözümleri, ürün hayat döngüsü (PLM) çözümleri, SAP ile tam entegre olan paket yazılım uygulamaları ve proje yönetimi alanlarında önemli başarı hikayelerine sahibiz. SAP çözümlerimiz ve tamamlayıcı ürünlerimiz birçok değişik sektördeki lider firmalar tarafından kullanılmaktadır.


Müşteri portföyünü her geçen yıl genişleten ALFA, artan ihtiyaçlara hızlı ve kaliteli çözümler sunabilmek için planlı bir şekilde büyümekte ve müşterilerine kaliteli çözümler sunmaya devam etmektedir.

 

Genç mühendisleri veya mühendis adaylarını, SAP dünyası ile tanıştırıp sektöre hazırlamak amacı ile yola çıktık.  İyi seviyede ingilizce bilen ve bilişim sektöründe bir gelecek hedefleyen siz değerli gençlerin başvuruları bizler için çok değerli. 
 

Hedefleriniz net ise sizi bekliyoruz…

SAP ERP alanında , iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi,

Sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan stajyer alınacaktır.

 ·        Üniversitelerin lisans veya lisansüstü programlarının Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği , Endüstri Mühendisliği , İşletme Mühendisliği veya eşdeğer  bölümlerden mezun veya son sınıf öğrencisiysen,

·        Bilgi teknolojileri alanında kariyer hedefliyorum diyorsan,

·        Ders programın haftanın en az 3-4 günü çalışmaya elverişliyse,

·        Gelişime ve öğrenmeye açığım,  takım çalışmasına yatkınım diyorsan,

·        Yeni teknolojileri öğrenmeye meraklı, araştırmacı ve istekliysen,

·        İyi derecede İngilizce biliyorsan,

·        Yoğun iş temposunda ekibin etkin üyesi olarak çalışabileceksen,

·        Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, Motivasyonu yüksek ve Esnek çalışma saatlerine uyabilirim diyorsan ,

·        SAP ERP konusunda çalışmaya, kendini geliştirmek ve üretmek  için çok çalışmaya hevesliysen , problemleri iyice analiz edip , bıkmadan pes etmeden  çözüm üretirim diyorsan , sizi aramızda görmek  isteriz .

·       Covid-19 sebebiyle zorunlu olmadıkça, ofis dışında, uzaktan geliştirme yapmaktayız.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/alfa-yazilim-danismanlik-ltd-sti-stajyer-muhendis-2676801

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu