- Staj İlanları

Stajyer OMTEK OTOMOTİV SAN. VE TİC.A.Ş. Bursa(Osmangazi)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1995 yılında Bursa’da 14 işçi ve 3 makine ile otomotiv aksesuarı sektörüne Omtec Auto Accessories olarak giriş yapan firmamız, bugün 5000 m² alanda 2 fabrika 215’den fazla çalışan ve 3 kıtada bulunan yapılanması ile binlerce farklı ürün yelpazesine sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Teknik bilgi, birikim ve becerilerini üretim altyapısı ile birleştiren, ürettiği kaliteli otomobil iç ve dış aksesuarlarını rekabetçi fiyatlarla otomobil üreticilerine ve aksesuar sektörüne sunan, ayrıca sağladığı istihdam ve ürettiği ürünlerle ülke ekonomisine katkıda bulunmayı misyon edinmiş firmamız, yenilikçi ve sektöründe lider uluslararası bir kuruluş olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir. Günümüzde 50’den fazla ülkeye ihracat yaparken aynı zamanda resmi OEM iştirakleri ile işbirliğini sürdürmektedir. 2006 yılında Almanya Wuppertal’da 2500  alana kurulan OMAC GmbH ve 2018 yılında Amerika Birleşik Devletleri Houston’da 2300 m² alana kurulan OMAC USA Inc. şubeleri ile global bir marka olmayı başarmıştır.

Yüksek kaliteli ahşap, krom, alüminyum, ABS ve karbon aksesuarlarımız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile size en iyi ürünleri en iyi fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyor, 45’den fazla otomobil markasına özel üretim yaparken, ürettiğimiz ürünlerle otomobil sahiplerine araçlarını kişiselleştirmelerini sağlayarak kendilerini farklı ve daha mutlu hissetmelerini sağlıyoruz.

Otomotiv sektöründe büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda araştırmacı, gelişime açık, güçlü iletişim özellikleriyle kendini fark ettirmeye hazır uzun dönemli ‘Stajyer‘ aranmaktadır.

  • Zorunlu stajı bulunan üniversitelerde Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği veya lise son sınıf öğrencisi olmak,
  • Uzun dönem staj yapabilecek,

Geleceği için bize katılmak isteyen öğrencilerimizin başvurularını bekliyoruz. 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/omtek-otomotiv-san-ve-tic-a-s-stajyer-2672282

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu