- Staj İlanları

Stajyer Simsoft Bilgisayar Teknolojileri Ankara(Çankaya), İstanbul(Asya)(Pendik)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

15 yıllık sektörle ilgili bilgi birikimine sahip olan Simsoft, kariyer hedeflerine ulaşmak isteyen başarılı üniversite öğrencilerine yönelik 2021 yılı Geleneksel Yıldızlar Staj Programı başvurularını alıyor. 

Yeni nesil teknolojilerle, bilgisayar bilimleri ve yazılım mühendisliği alanlarındaki iddialı problemlere etkin ve yaratıcı çözümler bulan, deneyimli ve donanımlı ekiplerimizle birlikte çalışma ayrıcalığını yaşayacağınız bu çok özel programda bizlerle olun. Sizler de bizimle birlikte çalışıp, kariyer basamaklarını çıkarak zirveye ulaşma fırsatı yakalamış daha önceki stajyerlerimiz gibi Simsoft’ta staj yaparak çalışma hayatınızın ilk adımını profesyonel ekibimizle başarıyla atabilirsiniz.

Şayet üniversitelerin Bilgisayar, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, BÖTE, Elektrik/Elektronik ve Endüstri Mühendisliği, İktisat, İşletme, Pazarlama ve Reklamcılık, İnsan Kaynakları Bölümü 3. veya 4. sınıf öğrencisiyseniz, 26 Mart 2021 tarihine kadar başvurmanız ve CV.’nizde bulunan ön yazılarınızda kariyer hedeferinizibelirtmeniz yeterli olacaktır. 

Simsoft; simülasyon sistemleri, askeri yazılımlar ve oyun teknolojileriyle Ar-Ge projeleri geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren sürekli büyüyen bir başarı grafiği izlemiş ve ASELSAN, HAVELSAN, ROKETSAN, TUSAŞ gibi büyük firmaların onaylı tedarikçisi olarak pek çok ödüle layık görülmüştür. “Türkiye 100” ve “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” ödüllerini kazanmış ve Deloitte tarafından 2015, 2017, 2019, 2020 yıllarında Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri olarak seçilmiştir.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/simsoft-bilgisayar-teknolojileri-stajyer-2691679

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu