- Staj İlanları

Türkiye Finans Katılım Bankası Staj Başvurusu – Diyarbakır We (Zorunlu Üniversite Staj Programı)

Türkiye Finans Katılım Bankası Staj Başvurusu – Diyarbakır We (Zorunlu Üniversite Staj Programı) staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

We, staj yapma zorunluluğu bulunan üniversite öğrencilerine, profesyonel iş yaşamını ve banka uygulamalarını deneyimleme fırsatı sunmak için tasarlanan bir staj programıdır.

 

Üniversite öğrencileri için öğrenim gördükleri fakülteler ya da meslek yüksekokulları tarafından staj yapma zorunluluğu bulunan öğrencileri kapsar.

 

Programın temel amacı; tüm aşamalar ile öğrencileri bankamız süreçlerine dâhil ederek, profesyonel iş hayatını deneyimlemelerini sağlamaktır.

 

Geleceğe katılmak için başvurunu bekliyoruz!

 

Genel Nitelikler:

Zorunlu stajı bulunan üniversite öğrencileri için tercihen İktisat, İşletme, Ekonomi, Bankacılık ve Finans, İstatistik, Ekonometri vb. bölümlerinde öğrenci olmak,Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak.

İŞ TANIMI

We programına kabul edilen öğrenciler, yetkinlikleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda bankamızın Diyarbakır Kayapınar Şubemizde görevlendirilecektir.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-diyarbakir-we-zorunlu-universite-staj-programi-3465556

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu