- Staj İlanları

Türkiye Finans Katılım Bankası Staj Başvurusu – We Plus – Kahramanmaraş Ticari Şube (Part Time)

Türkiye Finans Katılım Bankası Staj Başvurusu – We Plus – Kahramanmaraş Ticari Şube (Part Time) staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

“Nedir bu We Plus?” dediğini duyar gibiyiz:

We Plus, bankamızın ve finans dünyasının geleceğine yeteneklerinle değer katacağın, en az senin kadar farklı genç yetenekleri mezuniyetleri sonrası bankamıza kazandırmayı hedefleyen bir yetenek kazanımı programıdır.

“Programın amacı nedir?” ve “Bu program bana ne kazandıracak?” gibi sorular aklını kurcalıyorsa hemen seni aydınlatalım:

Programın temel amacı; seni bankamızın ana süreçlerine dâhil ederek, profesyonel iş hayatına en uygun şekilde hazırlamak.

We Plus programı süresince hem bireysel hem kurumsal açıdan yeteneklerinle bankamızda değer kattığında, mezuniyetin sonrasında bankamızda oluşabilecek kariyer fırsatlarında öncelikli aday olmaya hak kazanacaksın.

“Peki bu programa ben dahil olabilir miyim” diye merak ediyorsan, işte aradığımız özellikler…

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak,
  • İngilizce seviyesine güveniyor olmak,
  • Bankamızın ticari şubesinde kariyer hedeflemek,
  • Haftada en az 2 tam gün programa devam edebilmek.

Sen de kariyere bizimle katılmak ve kendine Türkiye Finans Kahramanmaraş Ticari Şubemizde değer katmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz!

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-we-plus-kahramanmaras-ticari-sube-part-time-3698103

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu