- Staj İlanlarıBilgi ve Belge Yönetimi Staj İlanları

Uğurlu Kariyerim Kategori Stajyeri – n11.com – İstanbul

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yeni mezunlar aranıyor !

Eğer sen de yeni mezun olmuşsan, e-ticaret sektörüne ilgi duyuyorsan, kendini Doğuş Grubu gibi kurumsal bir yapıda geliştirmek istiyorsan, genç, dinamik, enerjik, büyüyen ekibimiz içinde yetiştirilmek üzere yerini almak istiyorsan sana kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz !!!

Türkiye’nin en büyük şirket gruplarından olan Doğuş Grubu ile Kore’nin en büyük üçüncü grubu olan SK Telecom iştiraki SK Planet ortaklığı ile kurulan e-ticaret şirketimiz n11.com’da yerini almaya hazır ol!

– Staj süremiz 5 ay olup, bu sürecin sonunda performansından memnun kalınan adaylar ilgili pozisyonlarda işe alınacaktır.

İŞ TANIMI

  • Tedarikçilerle ilgili operasyonel süreçleri yönetmek, platformla ilgili konularda oluşabilecek sorunlara çözüm üretmek, tedarikçilerin platformla ilgili sorularında yardımcı olmak,
  • Ürün kaydından ürün satışına kadar olan tüm süreci yönetmek; organizasyon listesini hazırlamak, internet sitesinde yer alacak fotoğraf kalitesini kontrol etmek,
  • Kategorilerin arama sonuç sayfasını yönetmek, listeleri önceliklendirmek, banner’ların girişini gerçekleştirmek,
  • Kampanyalarla ilgili operasyonel aktiviteleri hazırlamak, arama sonuç sayfasındaki gerekli düzenlemeleri gerçekleştirmek.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/n11-com-ugurlu-kariyerim-kategori-stajyeri-2580964

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu