- Staj İlanları

UPS Türkiye Staj Başvurusu – Muhasebe Stajyeri

UPS Türkiye Staj Başvurusu – Muhasebe Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

United Parcel Service, 1907’de Amerika Birleşik Devletleri’nde bir kurye şirketi olarak kuruldu. UPS, açıkça dünya çapında ticareti sağlama hedefine odaklanarak milyarlarca dolarlık bir şirket haline geldi. Bugün UPS, dünyanın en tanınmış ve beğenilen markalarından birine sahip küresel bir şirkettir. Dünyanın en büyük paket dağıtım şirketi ve uzmanlaşmış nakliye ve lojistik hizmetleri alanında lider bir küresel sağlayıcı haline geldik. Her gün dünya çapında 220’den fazla ülke ve bölgede mal, fon ve bilgi akışını yönetiyoruz.

United Parcel Service, paketlerin ve yükün taşınması, uluslararası ticaretin kolaylaştırılması ve iş dünyasını daha verimli yönetmek için ileri teknolojinin konuşlandırılması dahil olmak üzere geniş bir çözüm yelpazesi sunan, lojistikte dünya lideridir.


İstanbul’daki Muhasebe ekibimiz için yeni yetenekler arıyoruz!


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencisi,

Zorunlu stajı olan (Gönüllü stajyerler için üniversitesi staj SGK’sını karşılaması gerekmektedir.),

MS Office uygulamalarına hakim,

Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş,

Analitik düşünce becerisi olan,

Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,

Üniversite stajyerinin Muhasebe departmanına destek vermesi beklenmektedir; Ağırlıklı fatura girişi ve arşivleme süreçleri olmak üzere, günlük iş akışı ve yürütülen süreç/projeler kapsamında Muhasebe ekibine gereken operasyonel desteğin sağlanması.

Nasıl işe alıyoruz:

UPS’te, bireylere adil davranma ve liyakat, deneyim ve işle ilgili diğer kriterlere dayalı olarak işe alma, seçme, eğitim, terfi ve ücretlendirme politikasına bağlıyız. Başvuru sahiplerine yaş, ırk, din, cinsiyet, engellilik durumu, cinsel yönelim veya cinsiyet kimliği temelinde ayrımcılık yapmayız.

Başvurunuzu dört gözle bekliyoruz!

#BeUnstoppable

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/ups-turkiye-muhasebe-stajyeri-3484444

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu