- Staj İlanları

We (Zorunlu Lise/Üniversite Staj Programı) TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş. Ankara, Bursa, Mersin, Sakarya

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

We, staj yapma zorunluluğu bulunan lise ve üniversite öğrencilerine, profesyonel iş yaşamını ve banka uygulamalarını deneyimleme fırsatı sunmak için tasarlanan bir staj programıdır.

 

Mesleki öğrenim görmekte olan lise öğrencileri için, öğrenim gördükleri meslek liseleri, üniversite öğrencileri için ise öğrenim gördükleri fakülteler ya da meslek yüksekokulları tarafından staj yapma zorunluluğu bulunan öğrencileri kapsar.

 

Programın temel amacı; tüm aşamalar ile öğrencileri bankamız süreçlerine dâhil ederek, profesyonel iş hayatını deneyimlemelerini sağlamaktır.

 

Geleceğe katılmak için başvurunu bekliyoruz!

 

Genel Nitelikler:

  • Zorunlu stajı bulunan lise öğrencileri için meslek liselerinde son sınıf öğrencisi olmak,
  • Zorunlu stajı bulunan üniversite öğrencileri için tercihen İktisat, İşletme, Ekonomi, Bankacılık ve Finans, İstatistik, Ekonometri, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği vb. bölümlerinde öğrenci olmak,
  • Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek,
  • Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak.

İŞ TANIMI

We programına kabul edilen öğrenciler, yetkinlikleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda bankamızın Genel müdürlük birimlerinde veya şubelerinde görevlendirilirler.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-a-s-we-zorunlu-lise-universite-staj-programi-2618183

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu