- Staj İlanları

WeHire Staj Başvurusu – Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi

WeHire Staj Başvurusu – Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Pendik Şubesi için Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

  • Belirlenen pazarlama stratejileri, hedefler ve sektör analizleri doğrultusunda müşteri portföyünü geliştirmek ve yeni müşteriler kazandırmak, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını tespit ederek bankamıza en fazla kar katkısı sağlayabilmek amacıyla çalışmalar koordine etmek.
  • Portföyünde çalışan yetkili yardımcısı tarafından hazırlanan kredi paketi ve kredi tekliflerini kontrol etmek ve son halini vermek 
  • Kredilerin kredi kullandırım koşullarına uygun olarak kullanılmasını, gerekli teminatların alınmasını, onay koşullarının sağlanmasını ve imza kontrollerinin yapılmasını sağlamak.  
  • Belirlenen pazarlama stratejilerine uygun olarak, etkin müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek.  
  • Kendi portföyündeki tüm firmaları tüm döngüsü ile tanımak, firma, sektör ve piyasalardaki gelişmeleri ve değişmeleri yakından takip etmek ve Şube Müdürü’nü, Ticari Satış Bölümleri’ni, Dış Ticaret Satış Birimi’ni ve / veya Genel Müdürlük ilgili Bölümlerini bilgilendirmek.  
  • Pazarlama hedef müşteri kitlesiyle çoklu hizmet bağları kurarak banka-müşteri ilişkilerini derinleştirmek ve sağlamlaştırmak.  
  • Sorumluluğunda olan çalışmaları kontrol etmek, görevi dolayısıyla Banka veya müşterilere kıymetli varlıkların ve hesapların muhafazasından ve / veya denetiminden sorumlu olmak, müşteri işlemlerini yapmak ve yapılmasını sağlamak, Şube Operasyon’a teslim etmeden önce mevzuata, prosedürlere, kurallara uygun ve hatasız olması için gerekli düzenlemeleri yapmak.  

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/wehire-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-3710912

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu