- Staj İlanları

Yazılım Stajyeri Caretta Yazılım İstanbul(Avr.)(Şişli)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Caretta Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

1997 yılında kurulmuş olan Caretta Yazılım, firmaların gereksinimlerine uygun özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Caretta, uzman ve deneyimli mühendis ekibi ile müşterilerine özel yazılım projeleri, danışmanlık hizmetleri, dış kaynak hizmetleri ve yazılım servis/destek hizmetleri sunmaktadır. Sürekli geliştirdiği yazılım kalitesi ve yeni teknolojileri uygulama becerisi ile birçok başarılı proje gerçekleştirmiş olan Caretta, 1998 yılından beri Microsoft’un en üst seviye çözüm ortağıdır.

İlaç sektörü yazılım çözümlerinde Türkiye lideri olan Caretta, global kalite standartlarında hazırladığı çözümleriyle EMEA bölgesine yazılım ihraç etmeyi hedeflemektedir. Deloitte tarafından her yıl bilişim sektörü özelinde düzenlenen “Technology Fast 50 Turkey” ve “Technology Fast 500 EMEA” programları içerisinde, 2014 ve 2015 yıllarında yükselen başarı grafiği ile yer almıştır.

Caretta Yazılım, “Bilişim 500” deki yerini her yıl daha üst sıralara taşımaktadır.

20. yılını aynı zamanda Ar-ge merkezi olarak da kutlayan Caretta, mevcut ve potansiyel çalışanlarına birçok gelişim ve kariyer fırsatı sunmaktadır. Lisans 3. ve 4. sınıf öğrencilerine Caretta Akademi programı ile mesleki ve teknik eğitim vererek gelişimlerine katkıda bulunmakta, başarısı ile fark yaratan öğrencilere bünyesinde iş fırsatı sunmaktadır. Çalışanlarına, belirli üniversitelerin Yüksek Lisans ve Doktora programlarında indirim imkanı sağlayan Caretta Yazılım, bu programların belirlediği alanlarda tamamlanması halinde ek finansal destek de sağlamaktadır. Akademik kariyer için geçirilen eğitim sürelerini mesaiden saymakta olan Caretta, bu sayede çalışanlarının gelişim ortağı olmaktadır. Ar-ge faaliyetlerimize katma değer yaratacak ve ticari kazanca dönüşebilecek fikirler Caretta tarafından desteklenmekte ve ödüllendirilmektedir.

Aşağıdaki niteliklere sahip, şirketimiz bünyesinde görevlendirilecek genç yetenekler arıyoruz.

  • Üniversitelerin yalnızca mühendislik bölümlerinde son sınıf öğrencisi olan ya da yeni mezun,
  • Öğrenmeye açık,
  • Yazılım alanında kariyer hedefleyen,
  • Stajı okul tarafından zorunlu olan ya da gönüllü staj yapmak isteyen,
  • İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,
  • Yeni teknolojiler öğrenmeye ve sürekli gelişime önem veren, sonuç odaklı,
  • Haftada en az 3 gün devam edebilecek.

*Covid-19 sebebi ile uzaktan çalışma imkanı vardır.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/caretta-yazilim-yazilim-stajyeri-2723199

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu