- Staj İlanları

Zülfikarlar Holding Staj Başvurusu – Zülfikarlar Holding 2023 – 2024 Burs Başvurusu

Zülfikarlar Holding Staj Başvurusu – Zülfikarlar Holding 2023 – 2024 Burs Başvurusu staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İSKENDER ZÜLFİKARİ VAKFI ÜNİVERSİTE BURSU

Zülfikarlar Holding sosyal sorumluluk projesi kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da başarılı üniversite öğrencilerine “İskender Zülfikari Vakfı Üniversite Bursu” vermeye devam ediyor.  

Bu kapsamda burs almaya hak kazanan öğrencilerimize 2023-2024 akademik yılı içerisinde Ekim-Haziran ayları için 9 ay süresince geri ödemesiz burs desteği sağlanacaktır.

Başvuru Koşulları

  • Ülke sınırları içerisindeki devlet üniversitelerinde 3. veya 4. sınıf lisans öğrencisi olmak,
  • 4 üzerinden 2.90 üzeri not ortalamasına sahip olmak,
  • Mal varlığı ve gelir durumuna göre maddi desteğe ihtiyacı olmak,
  • Kazanç getiren herhangi bir işte çalışmamak,
  • Başka bir kamu veya özel kurumdan burs almamak,

Değerlendirme
Başvurular “Vakıf Bursiyer Komitesi” tarafından değerlendirilecektir. Komite ön elemesinden geçen bursiyer adayları ile yüz yüze ya da online tanışma görüşmeleri yapılacaktır. Tüm katılımcılara süreçle ilgili yazılı bilgilendirme yapılacaktır.

Bursumuz sadece 4 yıllık lisans eğitimi almakta olan öğrenciler için geçerlidir. Vakıf üniversitelerinde eğitim görenlere, ikinci öğretim öğrencilerine, açık öğretim öğrencilerine ve lisansüstü öğrencilere burs verilmemektedir.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/zulfikarlar-holding-a-s-zulfikarlar-holding-2023-2024-burs-basvurusu-3590017

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu