- Staj İlanları

Buga Otis Asansör San.ve Tic.Buga Otis Asansör San.ve Tic. Staj Başvurusu – Muhasebe Stajyeri

Buga Otis Asansör San.ve Tic.Buga Otis Asansör San.ve Tic. Staj Başvurusu – Muhasebe Stajyeri staj başvurusu, stajyer, staj ilanıdır.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Lokasyon: İstinye, Sarıyer, İstanbul

Departman: Muhasebe

 

Genel Bakış::

160 yılı aşkın mirasıyla dünya genelinde lider konumda bulunan OTIS; yenilikçi teknolojiler ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile dünyanın en güvenilir ve verimli asansör ve yürüyen merdivenlerini kullanıcı ile buluşturmaya devam ediyor.

Genel Müdürlüğümüzde bulunan Muhasebe departmanımızda operasyonlar için ekibimize “Muhasebe Stajyeri” ekip arkadaşı arıyoruz. Staj sürecinde SGK’nın okul tarafından karşılanması gereklidir.

 

Görev ve Sorumluluklar:

  • ·        Muhasebe evraklarının düzenlenmesi.
  • ·        Departman içindeki süreçlere destek verme: Ödeme işlemleri için sampling, denetim ve bilirkişi süreçlerinde belge temini, muhasebe ile diğer departmanlar arası iletişim.
  • ·        Bilgi ve becerilerine uygun muhasebesel işlemlere katkı sağlama.

 

Kişisel Yetkinlikler:

  • ‘Gönüllü/Zorunlu Staj’ programı kapsamında başvuru yapabilen,
  • Lise, MYO veya üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan,
  • MS Office programlarına hakim,
  • Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık.

 

Hakkımızda:

160 yılı aşkın süredir OTIS, dünyanın en büyük asansör ve yürüyen merdiven imalat, montaj ve servis işini yürütmektedir. Dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede müşterilerimize hizmet veriyoruz ve 2 milyondan fazla asansör ve yürüyen merdiven bakımını yapıyoruz. Gen2® asansör sistemimiz, enerji tasarrufu sağlayan ReGen™ sürücü teknolojimiz ve Link yürüyen merdiven çözümlerimiz, inovasyon ve performans için endüstri standartlarını belirlemiştir. OTIS; mühendisler, dijital teknoloji uzmanları, satış ve fonksiyon uzmanları ile fabrika ve saha teknisyenleri dahil olmak üzere 90.000’den fazla çalışana sahiptir. OTIS çalışanları, birlikte müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için farklı zaman dilimleri, coğrafyalar ve kültürler arasında işbirliği yaparak yeni fikirler ve fırsatlar yaratır. O halde kariyerinizi nereye götürebileceğinizi hayal edin!

Çalışanlarımızın kariyer ilerlemesini güçlü bir şekilde destekleyen, yeteneğimizin başarı anahtarımız olduğunu takdir eden, yenilikçi fikirleri teşvik eden ve sürekli gelişimi destekleyen bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Çeşitlilik ve kapsayıcılık anlayışımız ile çalışan fikirlerinin, bakış açılarının ve deneyimlerinin öğrenme kültürümüzü desteklediğine inanıyoruz. Bu sebeple, topluluğun tüm kesimlerinden başvuruları memnuniyetle karşılıyoruz. Başvuruların değerlendirmesi objektif kriterlere göre yapılmaktadır.

Lütfen özgeçmişinizi yüklemeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında özel nitelikli kişisel verilerinizi (örneğin; ırk bilginiz, etnik kökeniniz, siyasi düşünceniz, din bilginiz, dernek, vakıf ya da sendika üyeliğiniz, sağlık veriniz vb.) paylaşmadığınızdan emin olunuz. Özgeçmişiniz içerisinde paylaştığınız veriler, iş başvurunuz kapsamında aranan özelliklere uygunluğunuzun değerlendirilmesi amacıyla işlenecektir. Özgeçmişlerinizin özel nitelikli kişisel verileri ihtiva etmesi halinde bu konuda açık rıza beyanınız alınacaktır. Olumlu veya olumsuz açık rıza beyanı ibraz etmeyen adayların özgeçmişleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/buga-otis-asansor-san-ve-tic-a-s-muhasebe-stajyeri-3877249

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu