- Staj İlanları

Gratis- Zorunlu Uzun Dönem Stajyer (It) GRATİS İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. İstanbul(Avr.)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 650’nin üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 11 yıldır kişisel bakım sektöründe hizmet veren Gratis, dünyanın önde gelen markaları başta olmak üzere makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine, hijyen ürünlerinden atıştırmalıklara kadar 13 farklı kategoride 8 binden fazla ürün sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden biri olan Gratis, kadın çalışan ve kadın yönetici oranları ile ilk 100 şirket arasında yer almaktadır. Gratis’in mağaza kadrolarının tümü kadın çalışanlardan oluşmaktadır. Tüketiciler tarafından ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ seçilerek birçok ödül alan Gratis, yenilikçi ve dinamik duruşu, ileri teknolojik alt yapısı ve uzmanlaşmış mağazacılık anlayışı ile birçok ilke imza atarak sektördeki hizmet çıtasını en üst seviyelere taşımaktadır.

Müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler nezdinde en cazip satış kanalı olan Gratis’in amacı; müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır. 

Levent’te bulunan Gratis Genel Müdürlük bünyesinde Bilgi Teknolojileri Departman’ımızda Uzun Dönem Stajyer olarak görevlendirilecek ekip arkadaşlarımızı arıyoruz.

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenci olan, 
  • Üniversite tarafından staj zorunluluğu bulunan,
  • Haftanın 3 günü uzun dönem stajını gerçekleştirebilecek olan,
  • MS Office uygulamalarına, özellikle Excele hakim,
  • İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü,
  • Enerjik, sorumluluk sahibi,
  • SAP alanında ilgili ve gelişime açık,
  • Takip ve kordinasyon yeteneğini güçlü “Zorunlu Stajyer” arayışımız bulunmaktadır.

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/gratis-ic-ve-dis-ticaret-a-s-gratis-zorunlu-uzun-donem-stajyer-it-2748152

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu