- Staj İlanları

Marketing Intern – Soho Segment Vodafone İstanbul(Avr.)(Sarıyer)

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION


#Vodafonespirit

Vodafone olarak amacımız hep birlikte daha iyi bir geleceğe bağlanmak. Bir Global İletişim Teknoloji şirketi olarak, yaptığımız her işin merkezine müşterilerimizi koyuyoruz. Sürekli olarak statükoyu sorguluyor, sınırları zorluyor ve müşterilerimizi dijital toplumun parçası haline getirmenin yenilikçi yollarını keşfediyoruz. 

Dünyanın dört bir yanından bireyleri, kurumları ve toplumları birbirine bağlayarak geleceği yazıyoruz. Müşterilerimizin gönlünü kazanıyor, deneyerek hızlı öğreniyor ve hep birlikte başarıyoruz. Ve bunu, Vodafone’da harika bir çalışma ortamı yaratmamızı sağlayan beceri ve insan profili açısından zengin bir çeşitliliğe sahip, renkli ve dinamik bir ekiple yapıyoruz


GÖREV AMACI


SOHO operasyonu KPI hedeflerinin gerçekleştirilmesinde operasyon ve KPI’ların etkin takibini gerçekleştirmek, yönetime katkı sağlamak ve segment bazlı yeni projelere liderlik edecek analiz, takip ve geliştirmelerde etkin rol oynamak.


Ekipteki rolünüz


·       Segment ve operasyon aktivitelerinin tamamını, tanımlanmış hedeflere göre takip etmek.

·       Günlük/haftalık/aylık iş çıktıları performans raporlarına yönelik hazırlanan raporlarını takip etmek. Performans ve iş çıktılarını monitor etmek, firma bazlı düzenli geribildirim sağlanacak raporların hazırlanması ve gelişimin takip edilmesi, alarm üretilmesi ve aksiyon için koordinasyonun sağlanması.

·       Sistemsel, süreçsel yada yönetimsel tespit edilen konuların gelişimi ve/veya düzeltilmesi için alarm üretmek ve uçtan uca takibini sağlamak.

·       CVM ekipleriyle yapılacak ortak iş geliştirme,proje süreçlerinde aktif rol almak ve ihtiyaçlara,hedef & gerçekleşenlere yönelik analiz ve takibi sağlamak. İş geliştirme ve proje konuları gelişim alanları için alarm üretmek ve uçtan uca takibini sağlamak.


Aşağıdaki niteliklere sahipsen aradığımız kişi sensin!


·      Yüksekokul ya da 4 yıllık üniversite mezunu

·      Tercihen İngilizce bilen

·      Tercihen Telekomünikasyon sektöründe  Kurumsal Müşteri Hizmetleri tecrübesine sahip olan

·      İyi derece MS Office programlarını kullanabilen

·      Kuvvetli planlama ve organizasyon yeteneği olan

·      İlişki Yönetimi konusunda kendine güvenen ve iletişim becerileri kuvvetli

·      Raporlama ve sunum becerileri yüksek

·      Müşteri odaklı

·      Hedef ve sonuç odaklı

·      Analitik ve problem çözme becerileri gelişmiş

·      Kendi kendini geliştirebilen ve motive eden

·      İnisiyatif alma ve karar verme becerileri gelişmiş

·      Zamanını verimli ve etkin yönetebilen

·      Takım oyuncusu

·      Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen

 ·      Her işi büyük bir enerjiyle takip eden

Çeşitlilik ve Dahiliyet

Vodafone olarak kapımız herkese açık.  Daha çeşitli bir insan profili içeren ekiplerle faaliyetlerimizi daha başarılı ve etkin bir şekilde yürütebileceğimize inanıyoruz. Ve herkesin saygı gördüğü, kendisi olabildiği ve en yüksek potansiyeline ulaşmak için çaba gösterdiği bir kültür yaratarak bu çeşitliliği bir güce dönüştürebileceğimize ve böylece çalışanlarımız, paydaşlarımız, parçası olduğumuz toplum ve müşterilerimiz için daha iyi bir gelecek yaratabileceğimize inanıyoruz. 

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/vodafone-marketing-intern-soho-segment-2695615

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu