- Staj İlanları

Neova Kampüs NEOVA KATILIM SİGORTA İstanbul(Asya)(Kadıköy)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Neova Kampüs İş İlanı

Sağlam Sigortacılık sloganıyla 2009 yılından bu yana Faizsiz Sigortacılık (Tekaful) prensipleri çerçevesinde 15 Bölge Müdürlüğü, 2.400’ü aşkın acente ve 1000’i aşkın Banka Şubesi ile Türkiye çapında faaliyet göstermekte olan Neova Sigorta A.Ş.’ye uzun dönemli staj programı kapsamında katılmak istiyorsanız ilanımıza başvurabilirsiniz.

Uzun dönemli staj programının amacı üniversitelerde okuyan öğrencilere iş hayatını deneyimleme, iş dünyasındaki değişimlere hızlı uyum sağlama yeteneği ve farkındalığını kazanma fırsatı sunmaktadır. 

Öğrenciler bu program sayesinde ilgi duydukları ve başarılı olabilecekleri alanda yarı zamanlı çalışma imkânı elde etmektedirler. Neova Kampüs’e dahil olan öğrenciler, 11 ay süren uzun dönem staj sürecinde kazandıkları bilgi ve deneyim sayesinde yeteneklerini ortaya koyma fırsatı ve profesyonel iş hayatıyla ilgili çok özel tecrübeler elde etmektedirler.

Neova Kampüs’e katılacak öğrenciler;

·        Yaratıcılık ve yenilik, problem çözme, karar verme,

·        İletişim, iş birliği, takım çalışması,

·        Bilgi okuryazarlığı, bilişim ve iletişim teknolojileri,

·        Yaşam ve kariyer becerileri, kişisel ve sosyal sorumluluk alanlarında farkındalık ve gelişim sağlama imkânı bulacaklardır.

 

Üniversitelerin 3. ve 4. Sınıflarında okuyan öğrencilere yönelik bu programda, öğrenciler staj dönemi boyunca haftada minimum 1 (bir) maksimum 3 (üç) günlerini genel müdürlüğümüzdeki departmanlarda veya bölge müdürlüklerimizde yarı zamanlı çalışarak geçireceklerdir. Ön yazınızda Genel Müdürlük departmanları veya Bölge Müdürlükleri satış departmanları seçeneklerinden hangisini istediğinizi belirtmenizi rica ederiz.

Neova Kampüs öğrenci mezun olana kadar devam etmektedir. Program kapsamında olan öğrenciler bu süreçte gösterdikleri performansa ve okul başarılarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım süreçlerinde öncelikli olarak değerlendirilmektedir.

 Genel Nitelikler

·        Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin örgün öğretim veren lisans bölümlerinde 3. ve 4. sınıf öğrencisi olup,

·        Uygun Bölümler: İİBF, Mühendislik, Aktüerya, Bankacılık ve Sigortacılık bölümleri lisans programları.

·        Minimum 2,5/4 not ortalaması olan

·        Tercihen ingilizce bilgisine sahip

·        Faizsiz Sigortacılık alanında çalışmaya istekli

·        Ders programları haftada bir ya da iki gün çalışmaya uygun

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/neova-katilim-sigorta-neova-kampus-2867586

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu